خانه / دسته‌بندی نشده / تیم دوگانه بانوان چهارمحال و بختیاری مقام های برتر کشوری را کسب کرد

تیم دوگانه بانوان چهارمحال و بختیاری مقام های برتر کشوری را کسب کردرئیس هیات سه گانه چهارمحال و بختیاری گفت:مسابقات دوگانه بانوان ایران با حضور 25 تیم از سراسر کشور در مجموعه ورزشی آزادی با حضور رئیس اتحادیه جهانی سه گانه خانم’ماریسول کاسادو ‘ برگزار شد.
حمید ملکپور در گفت و گو با ایرنا افزود: در این دوره از رقابت ها ملیکا نکویی موفق به کسب مقام نخست رده سنی نوجوانان شد و رزیتا بخشی مقام سوم انفرادی رده نوجوانان را بدست آورد.
به گفته وی، در این رقابتها مقام اول تیمی رده نوجوانان از سوی ملیکانکویی، رزیتا بخشی، آرزو عبدالهی و کیمیا سبزی پور را برای استان بدست آوردند.
رئیس هیات ورزش سه گانه اظهار کرد:کسب مقام سوم تیمی رده جوانان از سوی مریم هاشمی،ستاره سبزی پور و فاطمه شیخی برای چهارمحال و بختیاری بدست آمد.
ملکپور افزود: کسب مقام پنچم و ششم رده سنی امید توسط صدیقه صالحی، فاطمه سمعیان و کسب مقام سوم انفرادی از سوی زهرا میرزاخانی از دیگر عناوین این مسابقات بود که ورزشکاران زن استان بدست آوردند.
وی گفت: در این دوره از رقابت ها مریم صمیمی به عنوان مربی،فاطمه صادقی به عنوان سرپرست و سجاد کریمیان به عنوان تکنسین دوچرخه هدایت تیم چهارمحال و بختیاری را برعهده داشتند.
به گزارش ایرنا، رشته ورزشی سه گانه شامل دوچرخه سواری، دوومیدانی و شنا است که یک رشته المپیکی است و در ایران در بخش بانوان این رشته به صورت دوگانه برگزار می شود.
2097انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.