خانه / دسته‌بندی نشده / تیم های برتر مسابقات بهکاپ و بهکاپر گلف کشور شناخته شدند

تیم های برتر مسابقات بهکاپ و بهکاپر گلف کشور شناخته شدندبه گزارش ایرنا این مسابقات که از روز سه شنبه در زمین چمن دانشگاه آزاد واحد دزفول جریان داشت عصر روز پنجشنبه با شناخت تیم های برتر خاتمه یافت.
بیش از 100 ورزشکار زن و مرد از 13 استان کشور در مسابقات بهکاپ و بهکاپر گلف قهرمانی باشگاه های کشور شرکت داشتند.
مسلم نیله چی رییس انجمن بهکاپ استان خوزستان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در رشته بهکاپ مردان تیم بوعلی سینای همدان اول شد و تیم حفاظت پارس خوزستان مقام دوم را بدست آورد و تیم های آمیتیس و ایساتیس هر دو از تهران مشترکا به مقام سوم دست یافتند.
وی افزود:در بخش بانوان نیز تیم بانوان یاقوت سرخ تهران مقام اول را کسب کرد و تیم پارس خوزستان نایب قهرمان شد ،مقام سوم نیز مشترکا به تیم های رهام چاپ خوزستان و الماس تهران رسید.
همچنین در رشته بهکاپر نیز در بخش بانوان تیم آمادای 2018 همدان به مقام قهرمانی رسید و تیم دامون همدان دوم شد.
مقام سوم نیز مشترکا به تیم های بهکاپر بانوان یاقوت سرخ تهران و گل محمدی قم رسید.
در بخش بهکاپر آقایان نیز تیم حسن یوسف قم عنوان نخست را کسب کرد و تیم جستان مازندران دوم شد و مقام سوم نیز به تیم های بهکاپر مردان کیش آریا و الماس تهران رسید.
مسابقات بهکاپ و بهکاپر گلف قهرمانی باشگاههای کشور با حضور 100 ورزشکار زن و مرد از استانهای تهران ، همدان ، اصفهان ، مازندران ، قزوین ، البرز ، خوزستان ، کرمان ، فارس ، سیستان و بلوچستان ، قم و نیز تیم کیش در قالب 13 تیم برگزار شد.
نفرات برتر این مسابقات به تیم ملی بهکاپ و بهکاپر دعوت می شوند.
به گزارش ایرنا در رشته ورزشی بهکاپ به جای حفره از دروازه استفاده می شود و 2 بازیکن رقیب با توجه به قوانین و تکنیک ها می کوشند تا توپ های کاشته شده توسط حریف را وارد دروازه کنند.
انجمن بهکاپ یک رشته ورزشی ملی و ایرانی است که توسط بهنام آزاد طراحی و ثبت جهانی شده است.
6068/6064
خبرنگار: محمد علی فرید پناه** انتشار: محسن بهاروندانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.