خانه / دسته‌بندی نشده / تیم والیبال شهرداری ارومیه با پیروزی بر سایپا از سقوط نجات یافت

تیم والیبال شهرداری ارومیه با پیروزی بر سایپا از سقوط نجات یافتبه گزارش ایرنا، این دیدار عصر امروز یکشنبه در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد و در پایان، تیم شهرداری ارومیه با نتیجه 3 بر یک میهمان خود سایپا را مغلوب خود کرد.
ست اول این دیدار با بازی قدرتمند شهرداری ارومیه آغاز شد و این تیم توانست ست نخست را با نتیجه 25 بر 19 به نفع خود به پایان برساند.
بازیکنان شهرداری ارومیه بار دیگر در ست دوم یک بازی تهاجمی را به نمایش گذاشتند و تواستند این ست را با نتیجه 25 بر 18 تیم سایپا را مغلوب خود کنند.
اما در ست سوم این بازیکنان سایپا بودند که توانستند با یک بازی تهاجمی این ست را با نتیجه 25 بر 22 به سود خود به پایان برسانند و این بازی را به ست چهارم بکشانند.
شاگردان خداپرست در ست چهارم با یک بازی تهاجمی و دفاع های مناسب و با نتیجه 25 بر 15 به برتری دست یافته و از سقوط به لیگ دسته یک نجات یافتند.
به گزارش ایرنا در دور رفت این رقابت ها نتیجه دیدار تیم شهرداری ارومیه با پیکان تهران و سایپا با رای کمیته انضباطی به سود تیم های پیکان و ساپیا رقم خورده بود.
تیم شهرداری ارومیه در دیدارهای پیشین خود از تیم های ایرانیان گنبد، شمس، بانک سرمایه تهران، کاله آمل، شهرداری تبریز، شمس، رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان بانک سرمایه، شهرداری تبریز و شهرداری ورامین شکست خورده و تیم های سارویه ساری، رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان یزد، هاوش گنبد کاووس، سارویه 21 و پیکان تهران را شکست داده است.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در آخرین رده بندی دور برگشت بازی ها با 23 امتیاز در رده دهم قرار دارد.
8135/3072
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.