خانه / دسته‌بندی نشده / تیم پتروشیمی گام نخست را محکم برداشت

تیم پتروشیمی گام نخست را محکم برداشتبه گزارش ایرنا، رقابت های بسکتبال غرب آسیا با حضور چهار تیم پتروشیمی ایران، الریاضی لبنان، رام الله فلسطین و الجیش سوریه از امروز (پنج شنبه) در سالن «صائب سلام» بیروت آغاز شد.
پیش از این دیدار الریاضی لبنان مدافع عنوان قهرمانی با نتیجه 95-66 بر الجیش سوریه غلبه کرده بود.
پتروشیمی، طبق برنامه فردا (جمعه) ساعت 16:30 به وقت تهران به مصاف الجیش سوریه خواهد رفت. این تیم همچنین روز شنبه در برابر میزبان صف آرایی می کند.
پتروشیمی که در لیگ بسکتبال ایران به مقام سومی رسیده بود، به لطف قهرمانی دوره پیش خود در لیگ برتر، به رقابت های غرب آسیا آمده است که آخرین رویداد بسکتبالی سال 96 ایران به شمار می آید.
تیم پتروشیمی بندر امام در دوره پیشین این رقابت ها در اردن نیز نماینده ایران بود، اما در بازی فینال با شکست مقابل الریاضی لبنان به مقام دومی بسنده کرد، و حالا آسمان خراش های جنوب ایران برای انتقام از این تیم لبنانی پا به بیروت گذاشته اند.
رقابت های بسکتبال غرب آسیا امسال به صورت محدودتر برگزار می شود و تیم های برتر به مسابقات قهرمانی آسیا راه می یابند.
گفتنی است این رقابت ها قرار بود در عراق برگزار شود که مسئولان فدراسیون بسکتبال آسیا در تصمیمی که آن را به دلایل امنیتی مرتبط دانستند، الریاضی لبنان را میزبان این مسابقات معرفی کردند. تیم عراقی نیز در اعتراض به این تصمیم از حضور در این رقابت ها صرف نظر کرد.
خاورم**390**3404انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.