خانه / دسته‌بندی نشده / تیم کیان قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان تربت حیدریه شد

تیم کیان قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان تربت حیدریه شدبه گزارش ایرنا، در این رقابت ها که روز شنبه در سالن نهم دی به پایان رسید، تیم های آکادمی فوتسال مقاومت، بیمارستان رازی و فوتسال مقاومت به ترتیب در رده های جوانان، نوجوانان و نونهالان، قهرمان شدند.
رییس هیات فوتبال تربت حیدریه در حاشیه رقابت ها به خبرنگار ایرنا گفت: در این رقابت ها که 22 روز به طول انجامید، 77 دیدار به صورت دوره ای برگزار شد.
احمد رضوی با بیان اینکه برای تماشای دیدارهای پایانی بالغ بر 2 هزار نفر به ورزشگاه آمده بودند، افزود: در مدت پنج سالی که مسوولیت ریاست هیات را شهرستان را بر عهده دارم، سطح فنی رقابت های این دوره نسبت به سال های گذشته بسیار عالی و حکایت از علاقه دوستداران فوتسال شهرستان به این رشته مفرح دارد.
در ادبیات ورزشی ایران، رقابت های جام رمضان، اخلاقی ترین و فرهنگی ترین جام ورزشی ایران است که از دهه شصت به طور غالب در تمام شهرهای ایران و در رشته های ورزشی داخل سالن و از جمله فوتسال، والیبال، بسکتبال و رشته های رزمی برگزار می شود.
زمان برگزاری رقابت های جام رمضان فاصله زمانی افطار تا سحر است اما گاه مراسم پایانی در ایام تعطیلی عید سعید فطر برگزار می شود.
/ 1744 / 6121انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.