خانه / دسته‌بندی نشده / جام جهانی هاکی سالنی/ ایران با غلبه بر روسیه به مرحله بعد صعود کرد

جام جهانی هاکی سالنی/ ایران با غلبه بر روسیه به مرحله بعد صعود کردجام جهانی هاکی سالنی از روز چهارشنبه 18 بهمن ماه به میزبانی شهر برلین آلمان آغاز شده است و ملی پوشان کشورمان در پنجمین و آخرین دیدار مرحله گروهی خود، عصر جمعه به مصاف روسیه رفتند و با کسب سومین پیروزی به مرحله بعد رسیدند.
هاکی بازان ایران در مرحله گروهی با 11 امتیاز با اتریش برابر شدند و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم گروه مقدماتی ایستادند.
ملی پوشان ایران در مرحله حذفی به مصاف تیم هاکی سالنی جمهوری چک می روند.
هاکی بازان کشورمان پیش از این مقابل تیم های سوئیس و آفریقای جنوبی به برتری رسیده بودند و برابر بلژیک و اتریش با تساوی زمین را ترک کردند.
بهداد بیرانوند، یعقوب بهرامی، عباس ارویی، امیر ارویی، حمید نورانیان، علیرضا چزانی، بهنام فردی، محسن بهلولی، محمد اثنی عشری، رضا نوروز زاده، ساسان حاتمی نژاد و نوید طاهری راد 12 بازیکن اعزامی ایران به جام جهانی هاکی سالنی آلمان هستند که اسفندیار صفایی سرمربیگری آنها را بر عهده دارد.
تیم ملی هاکی سالنی ایران در رقابت های جهانی این رشته که به میزبانی لهستان در سال 2011 برگزار شد در نخستین حضورش جایگاه نهم را از آن خود کرد و در سال 2015 به میزبانی شهر لایپزیگ آلمان در رده چهارم ایستاد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**3783**9029*1545
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.