خانه / دسته‌بندی نشده / حاشیه های دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران

حاشیه های دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران** پیش از آغاز بازی عیسی آل کثیر و احمد آل نعمه دو بازیکن خوزستانی نفت تهران از سوی تماشاگران اهوازی به شدت تشویق شدند.
** حضور سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر برای تماشای این بازی نشان از حساسیت این دیدار داشت.
** پیش از آغاز بازی تور دروازه نفت تهران پاره بود که این موضوع از چشمان داور مسابقه دور نماند و ترمیم شد‌.
** در دقایق 6 و 44 بازی حکیم نصاری توسط بازیکنان نفت تهران در محوطه جریمه سرنگون شد که این حرکت از دید داور بازی خطا تشخیص داده نشد، پس از این صحنه ها کادر فنی تیم استقلال خوزستان به شدت نسبت به تصمیم داور معترض بود.
** عبداله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان که نسبت به تصمیم داور معترض بود در دقیقه 45 بازی از زمین اخراج شد و در نیمه دوم از جایگاه خبرنگاران نظاره گر بازی بود.
**به دنبال اعتراض بازیکنان استقلال خوزستان، اکبر یوسفی سرپرست تیم نفت تهران پس از هل دادن عادل کلاه کج ( بازیکن استقلال خوزستان) از سوی داور با کارت قرمز روبه رو شد و از زمین مسابقه اخراج شد.
**تماشاگران استقلال خوزستان با در دست داشتن بنری که روی آن نوشته شده بود ‘ درخواست مردم شهر صیدون از گواردیولای ایران، اعتماد بیشتر به عبداله بهمنی’ حمایت خود را از این بازیکن نشان دادند.
** در این دیدار که تماشای آن رایگان نبود بیش از 300 تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند.
**قضاوت این بازی بر عهده رضا عادل بود همچنین مهدی عالیقدر و محمدرسول ذورقی وی را در امر قضاوت همراهی می کردند.
**در بین دو نیمه لیدر تیم استقلال خوزستان به سمت سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال رفت و با او به صورت لفظی درگیر شد که این مقام مسئول دستور داد لیدر آبی های خوزستان از محوطه جایگاه تماشاگران خارج شود.
** در دقیقه 60 بازی عادل کلاه کج از پاس میثم دورقی به خوبی استفاده کرد و دروازه تیم نفت تهران را باز کرد.
**در این مسابقه حکیم نصاری و جونیور مارینی از تیم استقلال خوزستان و فرید محمدی زاده و امیرحسین یحیی زاده از تیم نفت تهران کارت زرد دریافت کردند.
** در پایان بازی بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال خوزستان به سمت هواداران خود رفته و مورد تشویق آنها قرار گرفتند.
9879/ 6037انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.