خانه / دسته‌بندی نشده / حاشیه های دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران

حاشیه های دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و استقلال تهرانبه گزارش ایرنا، این دیدار از ساعت 19:15 امروز با حضور 12 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان آغاز شد که تیم ذوب آهن اصفهان با تک گل جورجی ولسیانی در دقیقه 92 از روی نقطه پنالتی، دروازه مهدی رحمتی را باز کرد.
در این دیدار هر دو تیم بر روی دروازه های هم خطراتی را ایجاد کردند ولی ذوب آهنی ها در نیمه دوم بازی موفق عمل کردند و توانستند این دیدار را با پیروزی به پایان برسانند.** ظرفیت ورزشگاه فولاد شهر اصفهان نزدیک به یک ساعت مانده به آغاز این دیدار تکمیل شده بود.
** طبق اعلام قبلی باشگاه ذوب آهن قرار بود ظرفیت ورزشگاه بین 10درصد تیم میزبان و 90 درصد میهمان تقسیم شود که در این دیدار هوداران تیم میزبان 60 و میهمان 40 ورزشگاه را در اختیار داشتند.
** در شروع این دیدار، ‘شفر’ سرمربی استقلال و امیر قلعه نویی سرمربی ذوب آهن اصفهان بگرمی از سوی هواداران هر دو تیم تشویق شدند.
** قبل از آغاز این دیدار مهدی رحمتی دروازه بان تیم استقلال به سمت قلعه نویی رفت و بگرمی با او احوالپرسی کرد.
** مهدی قائدی و بهنام برزای دو بازیکن مصدوم تیم استقلال از جایگاه ویژه، این بازی را تماشا کردند.
** در دقیقه 18 این دیدار’ امیر قلعه نویی ‘ محمد ستاری را به جایی قاسم حدادی فر به میدان فرستاد .

** سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در جایگاه ویژه بصورت ایستاده و با هیجان این دیدار را تماشا می کرد.
** در دقیقه 42 بین مرتضی تبریزی بازیکن ذوب آهن و روزبه چشمی بازیکن استقلال درگیری روی داد که با وساطت داور و سایر بازیکنان پایان یافت.
**محمدرضا حسینی بازیکن ذوب آهن در دقیقه 85 این دیدار با ربیع عطایا بازیکن لبنانی این تیم تعویض شد.
** در دقایق پایانی این دیدار یک نارنجک دستی توسط تماشاگران به زمین پرتاب شد که برای لحظاتی توسط داور این دیدار متوقف شد.
** در دقیقه آخر این دیدار محمد نژادمهدی مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن با کارت زرد دوم داور جریمه شد و از زمین اخراج شد.
** در پایان این دیدار بازیکنان و کادرفنی ذوب آهن بشدت از سوی تماشاگران خود تشویق شدند و بازیکنان ذوب‌آهن به سمت هوادارانشان رفتند.
تیم ذوب آهن در مرحله گروهی این مسابقات و در گروه دوم پس از تیم الدحیل قطر 18 امتیازی صدرنشین، با هفت امتیاز در جایگاه دوم ایستاد تا به مصاف تیم استقلال، صدرنشین گروه چهارم برود.
ذوبی ها در دیدارهای مرحله گروهی با 2 پیروزی، 2 شکست و یک تساوی و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم لوکوموتیو ازبکستان بسختی خود را به مرحله حذفی این مسابقات رسانده اند.
در طرف مقابل، آبی های پایتخت با 3 پیروزی و 3 تساوی و بدون شکست با 12 امتیاز به این مرحله صعود کرده اند تا شکست ناپذیری استقلالی ها، برگ برنده آنها در لیگ قهرمانان آسیا باشد.
تیم فوتبال پرسپولیس دیگر نماینده فوتبال کشورمان شب گذشته ( دوشنبه شب) در مصاف با الجزیره امارات میزبان با نتیجه 3 – 2 شکست خورد.
6020/8114/ 1339انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.