خانه / دسته‌بندی نشده / حبیبی: در فوتبال هیچکس سر جای خودش نیست/خانه می نشینم اما به هر قیمتی کار نمی کنم

حبیبی: در فوتبال هیچکس سر جای خودش نیست/خانه می نشینم اما به هر قیمتی کار نمی کنمحبیبی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شرایط فوتبال ایران، گفت: فوتبال را مدت ها است که دیگر دنبال نمی کنم و دلیل آن بی نظمی و نبودن کسی سر جای خودش است. سال ها است که کسانی در راس فوتبال قرار دارند که هیچ اطلاعی از این رشته ندارند و کسانی که کار را بلد بودند، همه خانه نشین شدند.
وی ادامه داد: با توجه به این شرایط تصمیم گرفتم دیگر مسئولیتی قبول نکنم زیرا معتقدم زمانی باید در فوتبال کار کرد که بالا دستی قوی داشت و در غیر این صورت موفقیت حاصل نمی شود.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: موفقیت های کم امروز فوتبال ایران هم بسیار ظاهری است و دیگر مانند گذشته اصیل نیست.
وی تصریح کرد: امروز در فوتبال ایران کسانی حضور دارند که عاشق شهرت هستند و به نظر من دور از شان یک فرد فوتبالی است که با کسانی کار کند که کمتر از خودش دانش داشته باشد.
حبیبی اظهار کرد: مسئولان فدراسیون فوتبال پس از بازگشت من به ایران سعی کردند حکم ریاست کمیته فنی فدراسیون فوتبال را به من بدهند اما آن را هم نپذیرفتم، زیرا من در جایی مسئولیت می گیرم که چارچوب فعالیتم مشخص شود.
وی افزود: متاسفانه پس از مذاکراتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال داشتم متوجه شدم که ریاست کمیته فنی تنها یک حکم است و من حتی اجازه کوچکترین دخالتی در کارهای تیم های ملی کشورم را ندارم و به همین دلیل حاضر به همکاری نشدم.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: جالب است بدانید دلم هم برای حضور در فوتبال ایران اصلا تنگ نشده است. تمام بازیکنان مطرح فوتبال در تیم ملی فوتبال ایران و تیم امید و نسل جام جهانی 98 اکثرا شاگرد من بودند، اما امروز شرایط متفاوت شده و اصلا نیازی به حضور امثال من در این فوتبال نیست.
حبیبی خاطرنشان کرد: متاسفانه پس از ساخت آن تیم رویایی خیلی به من بی مهری شد و حتی مدت ها به باشگاه ها اجازه همکاری به من نمی دادند و دلیل این اتفاق هم این بود که حاضر نبودم برخی خواسته های مسئولان فوتبال و ورزش را اجرا کنم.
وی افزود: امثال من همیشه عاشق ورزش و به ویژه فوتبال بودند و هیچگاه عشق خود را به پول نفروختند و برای همین امروز باید خانه نشین باشیم و البته جالب است بدانید این خانه نشینی را به اینکه به هر قیمتی کار کنم ترجیح می دهم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.