خانه / دسته‌بندی نشده / حبیبی: مدیران استقلال آبروی من را بردند

حبیبی: مدیران استقلال آبروی من را بردندحبیبی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص استعفای خود از ریاست آکادمی باشگاه استقلال، گفت: ابتدا باید بگویم در این مدت ابلاغی به من داده نشده بود و تنها در جلسات خود من را به عنوان مدیر جدید آکادمی معرفی کرده بودند.
وی ادامه داد: هیچگاه به فکر بازگشت به باشگاه استقلال نبودم، اما در تعطیلات نوروز مسئولان این باشگاه با من تماس گرفتند و گفتند اتفاقاتی در آکادمی رخ داده که می خواهند از من به عنوان رییس جدید این آکادمی بهره ببرند. نمی دانم آقایان چرا به این سختی من را آوردند و اینگونه باعث جدایی من شدند.
رییس مستعفی آکادمی باشگاه استقلال، گفت: از «سید رضا افتخاری» مدیرعامل، «پندار توفیقی» معاون، «جواد قراب» عضو هیات مدیره و «علی جباری» رییس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال به شدت گلایه دارم زیرا آنها با این شیوه هم آبروی من را بردند و هم آبروی استقلال را خواهند برد.
وی اظهار داشت: شیوه مدیران باشگاه برای استفاده از دو نفر در یک مسئولیت مشابه در آکادمی کاملا اشتباه بود و بدتر از آن راه اندازی هیات امنای آکادمی بود که در هیچ کجای دنیا نظیرش وجود ندارد.
حبیبی خاطرنشان کرد: روز گذشته با توجه به اتمام زمان نقل و انتقالات تیم های پایه نامه ای به شیرازی رییس هیات فوتبال استان تهران نوشتم و از او خواستم 20 روز برای معرفی اسامی به ما مهلت دهند، اما متوجه شدم به دلیل صادر نشدن ابلاغ نمی توانم این درخواست را به صورت مکتوب ارسال کنم.
وی ادامه داد: بعد از این اتفاق از جباری خواستم تا سریعتر ابلاغ من صادر شود و او هم پیگیر این ماجرا شد اما جالب است بدانیم افتخاری برای من ابلاغی با عنوان نماینده باشگاه در نقل و انتقالات تیم های پایه صادر کرد که در شان من نبود.
پیشکسوت باشگاه استقلال، گفت: هواداران بدانند امروز توفیقی همه کار باشگاه است و حتی افتخاری هم توان ایستادن مقابل او را ندارد. در پایان برای همه کسانی که به جایگاه پیشکسوت در فوتبال ایران توهین می کنند، متاسف هستم.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.