خانه / دسته‌بندی نشده / حریفان مس سونگون در بازی های آسیایی مشخص شد

حریفان مس سونگون در بازی های آسیایی مشخص شدبه گزارش شنبه ایرنا، عباس ترابیان با اشاره به شرایط تیم فوتسال مس سونگون افزود: من با مسئولان این باشگاه جلسه داشتم؛ خوشبختانه شرایط این تیم خوب است، باشگاه مس سرمربی خود را انتخاب کرده و حتی با چند ملی پوش هم به توافق رسیده است که هنوز خودشان اسامی آنها را اعلام نکرده اند.
وی اظهار داشت: با این حساب از نگرانی هایم کاسته شده است و به نظرم مس سونگون می تواند در آسیا موفق باشد.
ترابیان درباره مراسم قرعه کشی فوتسال جام باشگاه های آسیا خاطرنشان کرد: تیم مس سونگون در گروه چهارم با تیم های بانک بیروت، سیپار تاجیکستان و نماینده ازبکستان هم گروه شده است.
وی ادامه داد: ‌تیم فوتسال بانک بیروت همان تیمی است که شهاب سفال منش، مربی ایرانی، هدایتش را بر عهده دارد و بسیار فیزیکی بازی می کند و مس باید تدابیری را اتخاذ کند تا مقابل این تیم توانایی هایش را نشان دهد.
رییس کمیته فنی فوتسال عنوان کرد: تیم ازبکستان هم در رده باشگاهی همیشه یکی دو پله از ایران پایین تر بوده و می توانیم این تیم را شکست دهیم.
وی یادآور شد: تیم سیپار تاجیکستان نیز در گذشته تیم پیش پا افتاده ای بود، ولی در سال های اخیر رشد خوبی داشته و می توان گفت جزو تیم های درجه دو خوب آسیاست؛ در هر صورت فکر می کنم مس سونگون از گروه ‌خود راحت بالا می آید.
وی تشریح کرد: در گروه دوم نیز تیم عراق بسیار قوی است و با حضور دو ملی پوش ایرانی به مراتب بهتر شده است؛ در مورد تیم الظفره امارات نیز تا به حال خبری از ملحق شدن بازیکن خارجی خوب به این تیم منتشر نشده است.
وی ادامه داد: در خصوص نماینده فوتسال کره هم باید بگویم که کره ای ها بازیکنان فوتبال خودشان را به فوتسال می آورند و در ضمن تیم ویتنام هم تیم خوبی دارد.
ترابیان تاکید کرد: در گروه دوم ناگویای ژاپن حرف اول را می زند؛ دالیان چین بازیکنان خارجی خوبی دارد ولی ناگویا بهتر است. فکر می کنم این گروه سخت ترین گروه باشد.
وی تشریح کرد: در گروه سوم هم تیم چونبوری تایلند کار سختی ندارد. ساده ترین گروه این مسابقات همین گروه است؛ در این گروه تیم السیلیه قطر با رضا کردی، سرمربی ایرانی، کار می کند ولی از نظر بودجه، امکانات سایر کشورهای عربی را ندارد.
رییس کمیته فنی فوتسال ‌همچنین به قانون جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره بازیکنان خارجی اشاره و بیان کرد: در جلسه اخیر کمیته فوتسال کنفدارسیون آسیا مقرر شد یک باشگاه در صورتی بتواند از بازیکن خارجی استفاده کند که آن بازیکن حداقل شش ماه در آن تیم اقامت داشته باشد؛ نمی دانم آیا این قانون در این دوره از بازی های جام باشگاه ها اجرا می شود یا نه، ولی می دانم که تصویب شده است.
تیم مس سونگون نماینده کشورمان در مسابقات پیش روی فوتسال باشگاه های آسیا است؛ این تیم در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال باشگاه های ایران با اقتدار تمام به مقام قهرمانی رسید.
9853/518انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.