خانه / دسته‌بندی نشده / حریفان کاراته کاهای ایران مشخص شدند

حریفان کاراته کاهای ایران مشخص شدند



به گزارش ایرنا؛ پنجمین دوره لیگ جهانی کاراته در سال 2018 با حضور 607 کاراته کا از 63 کشور از فردا (جمعه) در شهر «استانبول» ترکیه آغاز می شود و سه روز ادامه خواهد داشت.
طبق دستورالعمل فدراسیون جهانی کاراته، تنها کاراته کاهایی که در جمع 100 نفر برتر رنکینگ بخش های مختلف باشند، امکان حضور در لیگ جهانی را خواهند داشت.
کاتای انفرادی (اجرای فرم) بانوان با 60 نفر و وزن منهای 67 کیلوگرم مردان با 58 کاراته کا، بیشترین تعداد شرکت کننده در پنجمین مرحله لیگ جهانی را دارند.
مراحل قبلی لیگ جهانی در سال 2018 در «پاریس» فرانسه، «دبی» امارات، «روتردام» هلند و «رباط» مراکش برگزار گردید.
تیم ایران در دو بخش کاتا و کومیته مردان و زنان در لیگ جهانی ترکیه به مصاف حریفان می رود.
**حریفان نمایندگان ایران:
*بخش بانوان/
کاتای انفرادی:
نگین باقری با «نوئمی نیکوسانتی» از ایتالیا
وزن منهای 50 کیلوگرم:
نسرین دوستی با «چانیاتوک چیپنسوک» از تایلند
سارا بهمنیار با «آروره بورکوئیس» از فرانسه
وزن منهای 55 کیلوگرم:
آویشن باقری با «سیدا جیدا» از الجزایر
طراوت خاکسار پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده اوکراین و ایتالیا
فاطمه چالاکی با «امی کونل» از اسکاتلند
وزن منهای 61 کیلوگرم:
رزیتا علیپور با «نینا رادینویچ» از سوئیس
وزن منهای 68 کیلوگرم:
مبینا کاویانی با «آیات فتیان» از اردن
وزن به اضافه 68 کیلوگرم:
حمیده عباسعلی پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده کرواسی و ایتالیا
محدثه آقایی با «فورتسا اورانا» از کوزوو
کاتای تیمی:
تیم شوتوکان jska با ترکیب موقرنیا، عزیزی و افشار با ترکیه
تیم اصفهان با ترکیب میرزاخانیان، چیذری و کریمی با ایتالیا

*بخش مردان/
کاتای انفرادی:
احمدرضا محمودی با «دومنیک بارتوسکا» از جمهوری چک
ابوالفضل شهرجردی با «وفا گوکتاش» از ترکیه
امیربهادر تدین با «الساندرو یودیچ» از ایتالیا
وزن منهای 60 کیلوگرم:
مجید حسن نیا پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده اوکراین و ایتالیا
امیر مهدی زاده پس از استراحت در دور نخست در ادامه با «اولگ ملخین» از بلاروس
وزن منهای 67 کیلوگرم:
هامون درفشی پور با «لئوناردو رودریگز» از مکزیک
سیدعلی کریمی با «بشار النجار» از اردن
امیررضا میرزایی با «جیانلوکا دویو» از ایتالیا
سعید احمدی با «لورنزو میلانی» از ایتالیا
وزن منهای 75 کیلوگرم:
ابراهیم حسن بیگی با «ریوتا ناکامورا» از ژاپن
علی اصغر آسیابری پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده مقدونیه و استونی
بهمن عسگری پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده پاکستان و ژاپن
باربد صداقت با «الکساندر چربان» از روسیه
وزن منهای 84 کیلوگرم:
ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده بلاروس و اسلواکی
کیوان بابان با «آنته میکویچ» از کرواسی
مجید نیکوهمت با «نلو ماستری» از ایتالیا
احسان حیدری با «محمد الکتبی» از مصر
مهدی خدابخشی با «تورگوت حسنوف» از جمهوری آذربایجان
مهدی قراری زاده پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده روسیه و کونگو
علی فداکار با «ایلیا گرانوسف» از روسیه
وزن به اضافه 84 کیلوگرم:
صالح اباذری پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده کرواسی و الجزایر
مهدی عاشوری پس از استراحت در دور نخست در ادامه با برنده سنگال و قزاقستان
سجاد گنج زاده با «برایان وان واسبرگ» از بلژیک
هادی عرب با «دارنل لاردی» از هلند
سامان حیدری با «آسیمان قربانلی» از جمهوری آذربایجان
کاتای تیمی:
تیم ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون با تیم ایتالیا
تیم احد شاهین، فرزاد محمدخانلو و سهند اسلامی پس از استراحت با برنده کویت و ترکیه

فردا (جمعه) و در اولین روز رقابت ها، مبارزات کاتای انفرادی زنان، کاتای تیمی مردان و اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان برگزار می شود.
ورزشی**3783**3404



انتهای پیام /*










دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.