خانه / دسته‌بندی نشده / حضور تیم فوتسال ایران در تورنمنت چهارجانبه ایتالیا

حضور تیم فوتسال ایران در تورنمنت چهارجانبه ایتالیاعلی صانعی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره آخرین روند تمرینات تیم فوتسال امید ایران که خود را برای حضور موفق در بازی های المپیک 2018 آرژانتین آماده می کند، گفت: از روز دوشنبه 20 فروردین ماه دور جدید تمرینات تیم فوتسال آغاز شده و این اردو تا روز 23 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
وی دور بعدی اردوی تیم فوتسال امید را از روز 23 فروردین ماه اعلام کرد و افزود: اردوی بعدی تیم فوتسال تا روز 29 فروردین ماه ادامه خواهد یافت و بعد از آن در صورتی که مشکلی در اخذ روادید ایتالیا برای ملی پوشان ایران به وجود نیاید، از روز سوم اردیبهشت ماه برای حضور در تورنمنت چهارجانبه عازم این کشور خواهیم شد.
به گفته صانعی، در تورنمنت چهار جانبه ایتالیا، علاوه بر تیم میزبان تیم های فرانسه و اسلوونی نیز حضور دارند و دیدار اول ایران برابر لاجوردی پوشان خواهد بود.
وی از برگزاری اردوی دیگری در اواخر خرداد ماه خبر داد و افزود: از آنجایی که فهرست 20 نفره نهایی بازیکنان اعزامی به المپیک جوانان 2018 آرژانتین را باید تا روز بیستم تیرماه به کمیته ملی المپیک تحویل دهیم، دیداری تدارکاتی با یکی از تیم های خوب آسیایی قبل از این تاریخ برگزار خواهیم کرد.
سرمربی تیم فوتسال امید ایران اظهار داشت: بعد از آنکه قرعه کشی دیدارهای المپیک جوانان برگزار و حریفان ایران مشخص شدند، یک دیدار تدارکاتی دیگر نیز با تیم نهایی برابر یکی از تیم های قدرتمند جهان برگزار خواهیم کرد.
مراحل استعدادیابی تیم فوتسال المپیک با انتخاب 50 نفر از سراسر ایران آغاز شد و در نهایت به 30 نفر رسید، اوایل اسفند ماه سال جاری، از بازیکنان تست پزشکی گرفته شد تا سن استخوانی آنها مشخص شود.
تیم فوتسال امید ایران با قهرمانی در نخستین دوره جام ملت‌های آسیا، به المپیک جوانان 2018 آرژانتین راه یافته است.
سومین دوره بازی های المپیک جوانان 2018 پاییز سال آینده در آرژانتین برگزار می شود. دو دوره قبلی این بازی‌ها در سنگاپور و نانجینگ چین برگزار شده است.
علاوه بر 28 رشته ورزشی شرکت‌ کننده در المپیک تابستانی که در بازی‌های جوانان نیز حضور دارند، رشته های ژیمناستیک آکروباتیک، فوتسال و بسکتبال 3 در 3 نیز در المپیک جوانان حضور دارند.
ورزشی**9129**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.