خانه / دسته‌بندی نشده / حضور 11 بازیکن تیم ملی بدمینتون در اردوی آمادگی زنجان

حضور 11 بازیکن تیم ملی بدمینتون در اردوی آمادگی زنجانبهادر زکی زاده شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه اردوی آمادگی تیم ملی در زنجان از روند و شرایط مطلوبی برخوردار است، افزود: این بازیکنان به لحاظ آمادگی و حضور توانمند در مسابقات بین المللی فجر که به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد در سطح مطلوب و مناسب هستند.
وی با بیان اینکه برای حضور مقتدرانه بازیکنان بزرگسال ایران در این دوره از مسابقات بین المللی بدمینتون فجر، سه مرحله اردوی آمادگی برگزار شده و اردوی مرحله چهارم نیز در زنجان درحال برگزاری است اظهار کرد: این بدمینتون بازان، زیر نظر غلام حسین مینایی از گیلان، غلامرضا باقری از زنجان و بهادر زکی زاده از تهران، تمرین می کنند.
زکی زاده افزود: اردوی آمادگی ملی پوشان در زنجان از روز پنجشنبه در شهر زنجان آغاز شده است و ساعت 23 فردا /یکشنبه/ خاتمه خواهد یافت و تمرینات نیز به صورت مرتب و منظم انجام می شود تا بازیکنان برای مسابقات فجر که از دوشنبه /16 بهمن جاری/ آغاز می شود آماده تر حاضر شوند.
وی تصریح کرد: مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران تا 19 بهمن جاری برگزار خواهد شد و بازیکنان شاخص خارجی از 14 کشور جهان در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
زکی زاده، افزود: بدمینتون بازان کشورهای ‘مالزی، هند و ویتنام’ از حریفان اصلی بازیکنان ایران محسوب می شوند و قریب 6 بازیکن دارای رنکینگ 49 تا 89 جهان در بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر حضور خواهند داشت که سطح این رقابت ها را بالا خواهد برد.
سرمربی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان ایران گفت: بازیکنان ایران از تجربه خوب و بالایی برخوردار هستند و امید است در بخش انفرادی و 2 نفره مسابقات از رقبای خارجی پیشی بگیرند.
این اردوی آمادگی با حضور 55 بازیکن زن و مرد نوجوان، جوان و بزرگسال ’25 زن و 30 مرد’ و چهار سرمربی در آکادمی بین المللی بدمینتون واقع در اراضی پائین کوه شهر زنجان برپا شده است.
تمرینهای بازیکنان بانوان، نوجوان، جوان و بزرگسال از سوی فریبا جلالیان و سحر زمانیان و تمرینهای مردان جوان و بزرگسال نیز توسط مرتضی ولی دروی و سیدبهادر زکی زاده، انجام می گیرد.
بدمینتون بازان 15 کشور ‘آلمان، ترکیه، هند، جمهوری آذربایجان، ویتنام، اردن، عراق، میانمار، استرالیا، مالزی، پرتغال، مکزیک، سوریه، مولداوی و ایران’، در این مسابقات حضور خواهند داشت.
6084/5068
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: اسماعیل جهانبخشانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.