خانه / دسته‌بندی نشده / حل مشکلات معیشتی مردم دغدغه جدی رییس جمهوری و هیات دولت است

حل مشکلات معیشتی مردم دغدغه جدی رییس جمهوری و هیات دولت استبه گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بستک با بیان اینکه گام های بسیار مهمی برای رفع مشکل اشتغال در جامعه از سوی دولت تدبیر و امید برداشته شده، افزود: در همین راستا نیز اعتبارات قابل توجهی در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: مبلغ 620 هزار میلیارد ریال به منظور رفع مشکل اشتغال در جامعه از سوی دولت از محل صندوق توسعه ملی و بانک ها تخصیص داده شده است.
سلطانی فر که به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوری در سفرهیات دولت به هرمزگان به شهرستان بستک سفر کرده، در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: از جمله اولویت های مهم دولت برای این استان، توسعه سواحل مکران و ایجاد زیرساخت های حمل و نقلی و صنایع راهبردی در این منطقه است که گام های خوبی نیز در این زمینه برداشته شده است.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تاکید رییس جمهوری مبنی بر استفاده از توانمندی بانوان و نیروهای جوان و متعهد در انجام امور، گفت: سال آینده 50 درصد از مسئولیت ها به جوانان و افراد زیر 40 سال واگذار خواهد شد.
سلطانی فر با اشاره به نقش مهم سفرهای استانی رییس جمهوری در رشد و توسعه استان ها، گفت: به طور یقین افتتاح طرح های مهم امروز، تاثیر قابل توجهی در رضایت مندی مردم و توسعه استان هرمزگان خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، کاروان تدبیر و امید به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه نهم اسفند ماه وارد هرمزگان شد.
در این سفر 2 روزه 15 طرح مهم با هزینه بیش از 40 هزار میلیارد ریال از جمله فولاد صبا، مرحله جدید بندر شهید رجایی، پالایشگاه گاز گورزین قشم، طرح افزایش بنزین پالایشگاه نفت بندرعباس افتتاح وعملیات اجرایی 15 طرح دیگر نیز با اعتبار بیش از 20 هزار میلیارد ریال آغاز می شود.
این دومین سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به استان هرمزگان در سال جاری است و رئیس جمهوری، نهم و دهم اردیبهشت ماه امسال به بندرعباس سفر کرد که طی آن مرحله اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس، صبا فولاد خلیج فارس و چند طرح عمرانی دیگر به بهره برداری رسید.
دیدار با فرهیختگان و معتمدان محلی هرمزگان، شرکت در نشست شورای اداری، بهره برداری از30 طرح مهم عمرانی از جمله فولاد صبا، مرحله جدید بندر شهید رجایی، پالایشگاه گاز گورزین قشم، طرح افزایش بنزین پالایشگاه نفت بندرعباس از جمله برنامه های سفر رییس جمهوری به هرمزگان است.
شهرستان بستک در 210 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7198/6048/7408انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.