خانه / دسته‌بندی نشده / خانواده های شهداء و ایثارگران ذخیره و آبروی نظام هستند

خانواده های شهداء و ایثارگران ذخیره و آبروی نظام هستندبه گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی روز جمعه در دیدار با خانواده شهیدان غلامرضا و محمدرضا مقبلی در جیرفت افزود: آسایش و امنیت امروز کشور نتیجه خون شهداست.
وی به دیدار خود با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: معظم له فرمودند هر جا به دیدار خانواده شهدا و ایثارگر می روید سلام بنده را هم برسانید از این رو امروز سلام گرم مقام معظم رهبری را به شما می رسانم.
وی بیان کرد: خون شهدا سند زنده فداکاری در رکاب سیدالشهداست لذا افتخار می کنم امروز به دیدار شما آمده ام.
در ادامه این دیدار پدر شهیدان غلامرضا و محمدرضا مقبلی ضمن خوش آمدگویی به معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توهین به ارزش ها در حوادث اخیر قلب خانوادهای شهدا و ایثارگران را به درد آورده است.
بختیار مقبلی افزود: فرزندانم پس از پایان تحصیلات به جنگ حق علیه باطل اعزام شدند و به مقام رفیع شهادت نایل آمدند و این 2 شهید موجب افتخار من هستند.
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه سفر خود در شهرستان جیرفت با خانواده های آزاده و جانباز 50 درصد حسن سالاری و علیرضا حاجبی جانباز 70 درصد دیدار و با اهداء لوح سپاس از این خانوادها تجلیل کرد.
معاون رئیس جمهوری عصر روز پنجشنبه از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد استان کرمان شد.
وی بدو ورود بعد از استقبال استاندار و برخی مسئولان استان کرمان با حضور در گلزاری شهدای شهر کرمان از طرح نورپردازی این مکان مقدس در دامنه کوههای صاحب الزمان (عج) بازدید کرد.
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه در میدان امام حسین (ع) جیرفت مورد استقبال مسئولان این شهرستان قرار گرفت و در اولین برنامه خود با حضور در گلزار شهدا به شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
وی در ادامه برنامه یک روزه خود از سه خانواده شهید، آزاده و جانباز دیدار و مشکلات این خانواده ها را بررسی کرد.
استان کرمان بیش از 6 هزار و 500 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز**انتشار: نجمه حسنی*
7450/7429/3029انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.