خانه / دسته‌بندی نشده / خبرنگار چینی: ایران و مراکش دیدار جذابی را برگزار می کنند

خبرنگار چینی: ایران و مراکش دیدار جذابی را برگزار می کنندنخستین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 از ساعت 19 و 30 دقیقه امروز (جمعه) آغاز می شود و طی آن شاگردان «کارلوس کی روش» به مصاف مراکش می روند.
این دیدار از گروه دوم جام جهانی فوتبال و در شهر «سن پترزبورگ» برگزار خواهد شد.
خانم «یانگ ژین یو» خبرنگار ورزشی، سایت «هین سو» چین که برای پوشش مسابقات به روسیه سفر کرده است در گفت وگو با خبرنگار اعزامی ایرنا، اظهار داشت: بسیاری از رسانه ها و کارشناسان اعتقاد دارند که مراکش تیم بهتری نسبت به ایران بوده و نتایج خوبی در مرحله مقدماتی گرفته است.
وی افزود: روند آماده سازی مراکش نسبت به ایران برای حضور جام جهانی بسیار بهتر بود و آنان دیدارهای تدارکاتی خوبی را برگزار کردند. در واقع مراکش یکی از امیدهای اصلی قاره آفریقا در جام جهانی محسوب می شود.
این خبرنگارچینی، ایران را از امیدهای فوتبال آسیا دانست و گفت: ایران لژیونرهایی دارد که در لیگ های اروپایی عملکرد درخشانی داشته اند. به طور مثال ، «علیرضا جهانبخش» با رسیدن به عنوان آقای گلی در لیگ هلند، یکی از امیدهای اصلی ایران و فوتبال آسیا خواهد بود.
ژین یو در پایان تصریح کرد: یقین دارم بازی جذابی را تا ساعاتی دیگر شاهد خواهیم بود که امیدوارم با برتری نماینده آسیا همراه شود.
بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی فوتبال از روز گذشته (پنجشنبه) با حضور 32 تیم در روسیه آغاز شد که در دیدار افتتاحیه، روسیه با حساب پنج بر صفر مقابل عربستان به پیروزی دست یافت.
ورزشی**3783**9129**1724انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.