خانه / دسته‌بندی نشده / خوزستانیها قهرمان مسابقات کمربند طلایی سبک شینگ یی چوان کشور شدند

خوزستانیها قهرمان مسابقات کمربند طلایی سبک شینگ یی چوان کشور شدندبه گزارش ایرنا مسابقات کشوری کمربند طلایی ووشو آقایان سبک شینگ یی چوان با حضور 355 ووشوکار از سراسر کشور از 17 اسفندماه به مدت سه روز در مجموعه ورزشی خلیج فارس شهر چمران ماهشهر برگزار شد.
این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار و در پایان به قهرمانان برتر هر رده سنی کمربند طلایی اهدا شد.
در این پیکارها تیم ووشوی خوزستان با اقتدار بر سکوی نخست قرار گرفت و تیم های کهگیلویه و بویراحمد و فارس به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
امیر هواشمی رییس هیات ووشو خوزستان پس از قهرمانی تیم خوزستان در این رقابت ها گفت: عملکرد بازیکنان استان در این مسابقات نشان داد که ما یکی از قطب های این رشته در کشور هستیم و حرف های بسیاری برای گفتن داریم.
وی با اشاره به این که ووشوکاران خوزستانی در بسیاری از مسابقات عناوین برتر را به خود اختصاص داه اند، افزود: در چند سال اخیر بر آموزش و استعدادیابی تمرکز کردیم امیدواریم با برگزاری مسابقات مختلف در استان، چهره های جدیدی برای آینده این رشته شناسایی کنیم.
هواشمی مهمترین مشکل ووشو خوزستان را نبود سالن اختصاصی برای این رشته عنوان کرد و افزود: قطعا اگر سالن مناسبی در اختیارمان باشد می توانیم علاوه بر میزبانی مسابقات کشوری ، اردوهای تیم ملی را در استان دایر کنیم.
9879/6002انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.