خانه / دسته‌بندی نشده / خیز قایقرانان همدانی برای حضور پرقدرت در رقابت های آسیایی

خیز قایقرانان همدانی برای حضور پرقدرت در رقابت های آسیاییدبیر هیات قایقرانی همدان در این باره روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام در بخش بانوان و مردان با هدف حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا از پنجم اردیبهشت ماه جاری در دریاچه آزادی آغاز می شود و بهترین قایقران تاریخ ورزش کشورمان از همدان در این اردو شرکت می کند.
مهدی صمدی اظهار کرد: آرزو حکیمی در این اردوی تمرینی حضور خواهد یافت تا به آمادگی لازم جهت حضور پرقدرت در بازی های آسیایی برسد.
وی بیان کرد: این مرحله از اردو تا 26 اردیبهشت ماه جاری ادامه می یابد.
صمدی در ادامه گفت: هم اکنون نیز تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان دور جدید تمرینات خود را با حضور چهار پاروزن در دریاچه آزادی آغاز کرده است که کیمیا زارعی از همدان در ترکیب ملی پوشان دعوت شده قرار دارد.
وی افزود: این اردوی تمرینی به منظور حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و بازیهای المپیک جوانان دایر شده است.
وی خاطرنشان کرد: پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان رده سنی جوانان و نوجوانان از دیروز در دریاچه آزادی آغاز و تا 23 اردیبهشت ماه جاری ادامه پیدا خواهد کرد.
وی یادآور شد: هفدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان به منظور حضور موفق در بازیهای آسیایی جاکارتا نیز از دیروز یکشنبه در سد آیدوغموش شهرستان میانه دایر شده است.
صمدی افزود: مریم امیدی پارسا و مریم کرمی پاروزنان همدانی حاضر در اردو هستند.
دبیر هیات قایقرانی همدان اضافه کرد: این مرحله از اردو نیز تا 22 اردیبهشت ماه جاری ادامه پیدا خواهد کرد.
همدان دارای 120 قایقران مدال آور و قهرمان است که همواره فعالیت مستمر در رقابت های مختلف دارند.
7520/2087انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.