خانه / دسته‌بندی نشده / داورزنی:امیدوارم سال آینده شاهد اجرای ماده 88 نباشیم

داورزنی:امیدوارم سال آینده شاهد اجرای ماده 88 نباشیمبه گزارش شامگاه خبرنگار ایرنا، محمد رضا داورزنی درمراسم تجلیل از ورزشکاران در مسابقات آینده سازان استان که در سالن شهید قندی مجموعه ورزشی پیام وزارت ارتباطات برگزار شد اظهار کرد: باید به گونه ای کار کرد تا ماموریت کشف و پرورش استعداد ها را به هیات ها محول شود.
وی با بیان اینکه برخی مشکلات قانونی در کشور برای هیات ها وجود دارد گفت: در نظر داریم با همکاری سایر بخش ها بتوانیم امکانات و تجهیزات را برای هیات های استانی فراهم کرده چراکه نبود سالن و مجموعه ورزشی مهم ترین معضل برای ورزش استان ها است.
داورزنی به معضل ماده 88 اشاره کرد و اظهار کرد: 2 هزار و 300 میلیارد تومان در ورزش هزینه می شود ولی برای درآمد زایی 40 تا 50 میلیارد تومانی از طریق واگذاری اماکن دولتی به بخش خصوصی, ورزش قهرمانی را نابود می کنیم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: موضوع(ماده88) را از طریق مجلس و دولت پیگیری می کنیم تا بتوانیم در سال آینده این آیین نامه را حل ودست مدیران کل استانها را باز کنیم.
داورزنی خاطر نشان کرد: با جمعیت 14 میلیونی استان،انتظار می رود تیم های شهرستان و تهران با ماهیت محله و منطقه عمل کرده تا تماشاگران زیادی را به ورزش ها تشویق کنند.
مسابقات آینده سازان ورزش استان تهران شامگاه چهارشنبه با حضور حمید رضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی، محمد رضا داورزنی و عبدالحمید احمدی معاونات وزیر ورزش و جوانان و سلمان خدادادی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار و هیات ها، ادارات و 18 ورزشکار منتخب استان تهران مورد تجلیل قرار گرفتند.
گفتنی است مسابقات آینده سازان با شرکت 7 هزار 800 ورزشکار دختر و پسر نوجوان از مرداد تا اسفند ماه سالجاری در سطح 4 منطقه استان برگزار شد که در نهایت حوزه های شمال شرق، جنوب غرب و شمال غرب جایگاه اول تا سوم را در کسب مدال به خود اختصاص دادند.
تهرام/7247 / 1539انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.