خانه / دسته‌بندی نشده / داور گچسارانی به مسابقات آسیایی والیبال دعوت شد

داور گچسارانی به مسابقات آسیایی والیبال دعوت شدبه گزارش ایرنا، 11 داور دیگر از کشورهای استرالیا، چین، هنگ‌کنگ، هند، ژاپن، قزاقستان، کره جنوبی، مالزی، نیوزیلند، تایلند و چین تایپه برای قضاوت در این رقابت‌ها دعوت شده‌اند.
محمد حبیبی نژاد جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا از 30 اردیبهشت تا ششم خرداد امسال با حضور 13 تیم به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می‌شود.
امید فولادی وندا مدرک بین المللی داوری اروپا را به عنوان اولین و جوان‌ترین داور بین المللی ایران در سال 2009 از بخارست رومانی اخذ کرد.
فولادی وندا از سال 1386 تاکنون در لیگ برتر ایران قضاوت می‌کنند و از سال 1390 قضاوت در لیگ برتر والیبال نشسته را نیز در کارنامه خود دارد.
وی سابقه ریاست کمیته داوران هیآت والیبال استان کهکیلویه و بویر احمد و ریاست کمیته داوران باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفت خیز جنوب را در کارنامه خود دارد.
امید فولادی وندا به عنوان داور بین المللی در چهار دوره مسابقات والیبال ساحلی کاپ آسیا و اقیانوسیه، داور اعزامی ایران در مسابقات AVC cup قهرمانی بزرگسالان آسیا و داور اعزامی ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در کشور تایلند قضاوت کرده است.
حدود هشت هزار ورزشکار ساماندهی شده در رشته‌های مختلف در شهرستان گچساران وجود دارد که از این تعداد یک هزار و 65 نفر زن هستند.
36 هیأت ورزشی فعال در شهرستان گچساران وجود دارد.
شهرستان 124 هزار نفری گچساران 18 تیم در لیگ‌های کشوری دارد.
8143/6110انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.