خانه / دسته‌بندی نشده / دبیر فدراسیون کشتی: انقلاب اسلامی روز به روز با رویش فراوان تر به راه خود ادامه می دهد

دبیر فدراسیون کشتی: انقلاب اسلامی روز به روز با رویش فراوان تر به راه خود ادامه می دهد«رضا لایق» روز یکشنبه در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ایران اسلامی قرن ها استبداد و خودکامگی را به دوش می کشید، اظهار داشت: دهه فجر تبلور درخشش خورشید اسلام و انعکاس آن بر ملت غیور ایران بود.
وی از ملت ایران به عنوان ملتی یاد کرد که گوش به فرمان رهبر بیدار و فرزانه خود سردمداران و سرسپردگان حکومت ستمشاهی را از این سرزمین بیرون راند تا ایران عزیز روشنایی وحدت و یکپارچگی را تجربه کند.
دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد: حضور چشمگیر جامعه ورزش کشور و به ویژه قهرمانان، ورزشکاران و جوانان برومند، همدوش با مردم سلحشور و انقلابی در راهپیمایی روز 22 بهمن بیانگر پایبندی آنان به ارزش های والای انسانی، اخلاقی و فرهنگی و تداوم راه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دوران دفاع مقدس خواهد بود.
لایق بیان داشت: با گذشت حدود چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، بحمدالله، انقلاب روز به روز پربارتر، با رویش فراوان‌تر و زیباتر خود را نشان می‌دهد و این حاصل همان خلوص نیتی است که حضرت امام خمینی(ره) در غرس این شجره طیبه داشت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**2025
خبرنگار: رضا رمضانی*انتشار دهنده: لیلا جودیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.