خانه / دسته‌بندی نشده / درخشان: دیدار برگشت پرسپولیس و نسف قارشی ازبکستان یک «بازی خوب» خواهد بود

درخشان: دیدار برگشت پرسپولیس و نسف قارشی ازبکستان یک «بازی خوب» خواهد بوددرخشان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار پرسپولیس و نسف قارشی، گفت: شرایط دیدار با نسف قارشی نسبت به دو تیم دیگر کاملا متفاوت است و قطعا شاهد بازی خوبی در ازبکستان خواهیم بود زیرا دو تیم فقط به فوتبال بازی کردن فکر می کنند.
وی ادامه داد: پرسپولیس توان بردن در دیدار مقابل نسف قارشی را دارد و با این اتفاق صعود خود را قطعی خواهد کرد.
درخشان در رابطه با افت پرسپولیس در بازی های اخیر، اظهار کرد: افت پرسپولیس در چند بازی اخیر کاملا طبیعی است و حتی در تیم های بزرگ دنیا هم این مساله را مشاهده می کنیم. پرسپولیس در فصل قبل هم که قهرمان شد با این افت رو به رو بود، اما امسال این اتفاق در زمان خاصی رخ داد و پرسپولیس شهرآورد را واگذار کرد.
وی افزود: خوشبختانه تعطیلات نوروز فرصت بسیار خوبی برای ریکاوری بازیکنان پرسپولیس خواهد بود و باید از این فرصت بهترین استفاده را کرد.
سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص انتقاد های اخیر از «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی پرسپولیس، گفت: این انتقادها اصلا منطقی نیست زیرا برانکو به تمام افتخارات لازم که آرزوی همه ما بوده است، رسید و در این شرایط جایی برای انتقاد نگذاشته است.
وی با اشاره به اینکه پرسپولیس برای تکرار موفقیت های خود در فصل آینده کار دشواری در پیش دارد، تصریح کرد: پرسپولیس شرایط بسیار سختی در فصل آینده خواهد داشت و قهرمانی پرسپولیس به راحتی دو فصل اخیر نخواهد بود. تمامی تیم ها از حالا به فکر تقویت خود افتاده اند و فکر می کنم لیگ جذاب تری را مشاهده کنیم.
وی اظهار کرد: امیدوارم مدیران باشگاه از حالا به فکر تمدید قرارداد با بازیکنان خود باشند زیرا در غیر این صورت کار پرسپولیس با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش بسیار دشوار خواهد شد.
تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید روز 13 فروردین در ازبکستان به مصاف نسف قارشی برود.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.