خانه / دسته‌بندی نشده / درخشان: کار دفاعی تیم ملی فراتر از انتظار بود

درخشان: کار دفاعی تیم ملی فراتر از انتظار بودحمید درخشان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار ایران و مراکش اظهار داشت: بازیکنان ما در این دیدار فراتر از حد انتظار در کار دفاعی عمل کردند و به دلیل فشار زیادی که به خود آورده بودند، شاهد گرفتگی عضلات بازیکنان هم بودیم.
وی ادامه داد: انگیزه و اتحاد بسیار بالای بازیکنان در دیدار مقابل مراکش جای تحسین دارد و همین مساله دلیل اصلی پیروزی ما در این دیدار حساس بود.
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان تیم ملی در این دیدار موقعیت های خوبی از دست دادند و امیدوارم در دیدارهای آینده از تک موقعیت های خود بتوانیم خیلی بهتر استفاده کنیم. در جام جهانی شاید یک موقعیت خوب گلزنی نصیب هر تیمی شود و نباید این موقعیت ها را به آسانی از دست داد.
وی در خصوص دیدار بعدی تیم ملی کشورمان مقابل اسپانیا که 30 خرداد ماه برگزار می شود، تصریح کرد: این دیدار شرایط خاص خود را دارد زیرا سطح فوتبال این کشور با مراکش بسیار متفاوت است و قطعا فشار زیادی را متحمل خواهیم شد.
درخشان در رابطه شانس موفقیت ایران در این دیدار خاطرنشان کرد: باید در این دیدار هم به بهترین شکل کار دفاعی را انجام دهیم تا شاید بتوانیم یک امتیاز بدست بیاوریم.
وی اظهار داشت: نباید توقعات را از تیم ملی بالا ببریم و بدانیم حتی یک امتیاز هم مقابل اسپانیا برای ما بسیار ارزشمند خواهد بود.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با شانس صعود از گروه خود در جام جهانی 2018 روسیه گفت: قطعا ما این شانس را داریم و می توانیم با کمی دقت از گروه خود صعود کنیم.
تیم ملی فوتبال ایران جمعه شب گذشته موفق شد در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه مراکش را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد.
ورزشی **9118**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.