خانه / دسته‌بندی نشده / درخشش دختران کاراته کا کرمانشاه در مسابقات انتخابی تیم ملی

درخشش دختران کاراته کا کرمانشاه در مسابقات انتخابی تیم ملیناصر محمدصالحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته دختران، نگین یزدگردی از کرمانشاه مقام نخست وزن 59+ کیلوگرم را کسب کرد.
وی افزود: در این وزن که 45 کاراته کا حضور داشتند، ورزشکار مازندرانی دوم شد و نمایندگانی از استان لرستان نیز مشترکا سوم شدند.
محمدصالحی خاطرنشان کرد: همچنین در وزن 59- کیلوگرم نیز سوگند شاهیوند دیگر کاراته کا کرمانشاهی در کنار ورزشکاری از لرستان عنوان سوم مشترک را کسب کرد.
رئیس هیات کاراته کرمانشاه یادآور شد: ورزشکاران اصفهان و خوزستان نیز به ترتیب عناوین اول و دوم این وزن که 37 ورزشکار در آن حضور داشتند را بدست آوردند.
وی ادامه داد: در وزن 48- کیلوگرم نیز یگانه رشیدی کاراته کا کرمانشاهی با قبول شکست در دیدار فینال برابر کاراته کا کردستانی در جایگاه دوم ایستاد.
محمدصالحی ادامه داد: ورزشکارانی از لرستان و فارس نیز مقام سوم مشترک این وزن که 36 کاراته کا در آن به رقابت پرداختند را کسب نمودند.
رئیس هیات کاراته کرمانشاه در ادامه با اشاره به رقابت های بخش نوجوانان گفت: در کاتای انفرادی این رقابت ها، صبا امیریان از کرمانشاه به همراه ورزشکار تهرانی مشترکا سوم شد.
وی خاطرنشان کرد: در این بخش که 41 ورزشکار حضور داشتند کاراته کاهای استان های مرکزی و تهران نیز به ترتیب اول و دوم شدند.
محمدصالحی یادآوری کرد: در بخش کاتای تیمی رده های مشترک سنی نوجوانان- جوانان، تیم کرمانشاه با ترکیب پرنیا کریمی، صبا امیریان و سوگند غلامی در کنار تیم آذربایجان شرقی عنوان سوم مشترک را بدست آورد.
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه ادامه داد: تیم های تهران و البرز نیز به ترتیب عناوین اول و دوم بخش کاتای تیمی را از آن خود کردند.
وی در پایان گفت: نفرات منتخب این رقابت ها به اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران برای حضور در مسابقات آسیایی جوانان و المپیک 2018 بوینس آیرس آرژانتین دعوت می شوند.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.