خانه / دسته‌بندی نشده / دونده کازرونی به یاسوج رسید

دونده کازرونی به یاسوج رسیداین دونده روز پنجشنبه با حضور در دفتر ایرنا مرکز یاسوج گفت: به مناسبت روز ملی خلیج فارس و پاسداشت این روز دوی استقامت خود را 22 فروردین امسال از شهر محمودآباد استان مازندران آغاز کردم.
پالار اظهار داشت: مسیر بعدی من نورآباد ممسنی، قائمیه و 40 کیلومتر به سمت زادگاهم روستای جام بزرگی شهرستان کازرون استان فارس است و از آنجا مسیر را تا خلیج فارس ادامه می دهم.
وی افزود: شعار دیگر من «نجات آب و نجات زندگی» است و پایان این دوی استقامت نیز 10 اردیبهشت امسال در کنار خلیج فارس و در روز ملی خلیج فارس خواهد بود.
این دونده بیان کرد: باید یک هزار و 400 کیلومتر از شهر محمودآباد استان مازندران تا کنار خلیج فارس بدوم که تاکنون 981 کیلومتر آن طی شده و 419 کیلومتر دیگر نیز باقی مانده است.
پالار عنوان کرد: هر روز 70 کیلومتر می‌دوم که 35 کیلومتر صبح‌ها و 35 کیلومتر دیگر نیز عصرهاست.
وی ابراز داشت: یکی از اهداف این اقدام ثبت در کتاب رکوردهای جهانی (گینس) است و اکنون نیز در حال پیگیری این کار هستم اما مشکل حامی مالی برای تأمین هزینه 100 میلیون ریالی دارم.
استان کهگیلویه و بویراحمد به مرکزیت یاسوج در جنوب غرب ایران قرار دارد و با استان‌های فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و بوشهر هم‌مرز است.
7535/6110انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.