خانه / دسته‌بندی نشده / دو خبر از مسابقات بسکتبال و فوتسال بانوان گیلان

دو خبر از مسابقات بسکتبال و فوتسال بانوان گیلانبه گزارش خبرنگار ایرنا ، در ادامه هفته سوم دور برگشت این رقابت ها، تیم بسکتبال بانوان ملکی رشت موفق شد با نتیجه 67 بر 28 مقابل آرنا رشت پیروز شود.
همچنین در دیگر بازی باقی مانده از هفته سوم دور برگشت این رقابتها، تیمهای بسکتبال بانوان صنایع دستی راستکردار بندرانزلی و نوجوانان هایپر رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم صنایع دستی راستکردار انزلی در یک بازی یکطرفه با نتیجه 58 بر 16 حریفش را مغلوب کرد.
12 تیم در مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ برتر بانوان استان گیلان جام شهدای سانچی، به صورت دوره ای متمرکز و رفت و برگشت در دو گروه رقابت دارند .
***
سیزدهمین دوره رقابتهای فوتسال لیگ برتر بانوان استان گیلان ، عصر جمعه با قهرمانی تیم تربیت سنگر پایان یافت.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابتها، هفت تیم از شهرهای مختلف استان گیلان به مدت حدود 2 ماه به صورت دوره ای متمرکز و رفت و برگشت با هم رقابت کردند.
در پایان این مسابقات، تیم فوتسال تربیت سنگر با کسب 31 امتیاز عنوان قهرمانی سیزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر استان گیلان را به خود اختصاص داد.
همچنین تیم فوتسال بانوان هیات خمام با کسب 27 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم فوتسال بانوان چای ناطق لاهیجان نیز با 27 امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر، در رتبه سوم این مسابقات قرار گرفت.
سپیده نزهتی بازیکن تیم فوتسال بانوان هیات لشت نشاء نیز با به ثمر رساندن ٣5 گل، عنوان برترین گلزن این دوره از رقابتها را به خود اختصاص داد، زیبا یحیوی از هیات رودبار به عنوان فنی ترین بازیکن و تیم فوتسال هیات لشت نشاء نیز برترین تیم اخلاق این مسابقات انتخاب شدند.
در بازی های برگزار شده از هفته پایانی دور برگشت این رقابتها به میزبانی رشت تیم فوتسال هیات رودبار با نتیجه چهار بر صفر گمرک انزلی را شکست داد و تیم تربیت سنگر با نتیجه سه بر 2 تیم چای ناطق لاهیجان را مغلوب کرد.
همچنین در سایر بازی های برگزار شده ، تیم هیات لشت نشاء در یک بازی پرگل و یک طرفه با نتیجه 15 بر یک گمرک انزلی را مغلوب کرد و تیم چای ناطق لاهیجان با نتیجه 6 بر صفر برابر هیات رودبار به برتری رسید.
تیمهای فوتسال باشگاه تربیت سنگر و هیات فوتبال خمام که به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی گیلان را کسب کردند، به عنوان نمایندگان این استان در لیگ زیر گروه دسته سوم فوتسال بانوان کشور حضور می یابند.
7285 /6030انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.