خانه / دسته‌بندی نشده / دیدار 2 تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن با حاشیه هایی همراه بود

دیدار 2 تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن با حاشیه هایی همراه بودبه گزارش ایرنا تیم فولاد خوزستان در دومین دیدار خانگی خود در سال 97 برابر حریف خود متوقف شد.
** دیدار 2 تیم که در رده های سوم و ششمی جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند و چشم به کسب سهمیه آسیایی دارند، از حساسیت و جذابیت خاصی برخوردار بود.
** تماشای این دیدار اگرچه رایگان اعلام شده بود اما استقبالی از این بازی نشد و تنها حدود 500 هوادار تیم فولاد از نزدیک نظاره گر این بازی بودند.
** پیش از آغاز بازی، بازیکنان فولاد درگذشت 11 شهروند اهوازی را در حادثه آتش سوزی قهوه خانه کوی علوی گرامی داشتند.
** در دقیقه 33 بازی رحیم زهیوی در محوطه جریمه ذوب آهن صاحب یک موقعیت شد که این بازیکن سوسنگردی تنها گل فولاد را به ثمر رساند.
**صندلی های ورزشگاه غدیر اهواز به دلیل بارش باران از شرایط نامناسبی برخوردار بودند همچنین نورافکن های ورزشگاه هنگام بازی به طور کامل روشن نبودند.
**در دقیقه 45 بازی سید محمد حسینی گل تساوی بازی را برای تیم ذوب آهن به ثمر رساند.
** تماشاگران تیم فولاد خوزستان در حالی که انتظار داشتند صابر حردانی به عنوان سومین تعویض این تیم وارد میدان شود اما پورموسوی در دقیقه 75 سید هیثم هاشمی زاده را وارد میدان کرد.
**هواداران معترض فولاد در پایان بازی علیه سرمربی و مدیرعامل باشگاه شعار ‘حیاکن و رهاکن’ سردادند.
**در این دیدار فرشاد جانفزا، میلاد بدرقه و رحیم زهیوی بازیکنان فولاد خوزستان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند. زهیوی سه اخطاره شد و بازی بعدی تیمش را از دست داد.
** تماشاگران فولاد در دقیقه 85 به عنوان اعتراض ورزشگاه را ترک کردند.
** قضاوت این دیدار بر عهده سید مهدی سیدعلی بود که رضا سخندان و اسد حاج محمدی وی را در امر قضاوت همراهی می کردند.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن در هفته بیست و هشتم لیگ برتر با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. تیم فولاد خوزستان با احتساب این بازی 43 امتیازی شده و در مکان ششم قرار گرفت.
9879/ 6037انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.