خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس فدراسیون: رشته تیراندازی ارزش سرمایه گذاری دارد

رئیس فدراسیون: رشته تیراندازی ارزش سرمایه گذاری داردبه گزارش ایرنا ، علی دادگر روز دوشنبه در مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان زنجان افزود: در سال 97 تعداد 17 رویداد بین المللی در کشورهایی چون آلمان، ایتالیا و 2018 تبریز و بازی های آسیایی جاکارتا’ را در پیش رو داریم که این مسابقات برای ورزش تیراندازی ایران مهم است و امید می رود در رقابت های جاکارتا نیز موفق تر از بازی های آسیایی قبل ظاهر شویم.
وی به سیاست و برنامه های فدراسیون تیراندازی اشاره کرد و ادامه داد: برای دستیابی به موفقیت های چشمگیرتر تلاش شبانه روزی می کنیم و فدراسیون نیز در راستای بسترسازی، آماده سازی و همچنین جلب و جذب مربیان خارجی وظیفه مهمی بر عهده دارد.
دادگر خاطرنشان کرد: راه اندازی سالن های سه تا پنج خط، از سیاست های فدراسیون است که در صورت راه اندازی آنها ها در استان، هزینه تجهیزات و دستگاه های سیبل را متحمل می شود که باید از این فرصت طلایی استفاده کرد.
رئیس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: آمار ورزشکاران بیمه شده به جهت ارزیابی ها، برای این فدراسیون بسیار حائز اهمیت است و استان های کشور باید به این مهم توجه زیادی داشته باشند.
این مسئول گفت: هیچ محدودیتی برای حضور بانوان ایران در رقابت های تیراندازی وجود ندارد و این قشر از جامعه می توانند با پوشش کامل و حجاب اسلامی پا به پای مردان در میدان مسابقات حاضر شوند.
وی اضافه کرد: تیراندازی ایران در طول تاریخ بازی های آسیایی موفق به کسب نشان نشده بود که الهه احمدی، نجمه خدمتی و نرجس امام قلی، در این بازی ها این سه نشان را بدست آوردند.
دادگر افزود: بانوان ایران در مسابقات آسیایی، در تیراندازی با تفنگ به نایب قهرمانی دست یافتند و در رشته تپانچه نیز قهرمانی را ازآن خود کردند که این موفقیت ها فخرآفرین است.
رئیس فدراسیون تیراندازی خاطرنشان کرد: 2 ماه پیش در رقابت های کسب سهمیه المپیک 2018 نوجوانان آرژانتین که در ژاپن برگزار شد، ورزشکاران ایران 2 سهمیه بدست آوردند که این در طول تاریخ ورزش تیراندازی کشور از کسب یک سهمیه فراتر نرفته بود.
در این مجمع ‘هومن ثبوتی’ با کسب 18 رای برای چهار سال آینده ریاست هیات تیراندازی استان زنجان را عهده دار شد.
6084/8068انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.