خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس هیات پزشکی ورزشی فارس: شیوه مبارزه با دوپینگ را ارتقامی دهیم

رئیس هیات پزشکی ورزشی فارس: شیوه مبارزه با دوپینگ را ارتقامی دهیمکاوه باشتی، روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ارتقای کمی و کیفی در آموزش و پژوهش، گسترش خدمات درمانی کارآمدتر و کاهش زمان رسیدگی به اسناد پزشکی از برنامه های مهم این هیات است.
وی اضافه کرد: دستیابی به بالاترین استانداردها در حوزه پزشکی ورزشی و فراهم کردن شرایط مناسب برای پرورش و رشد قهرمانان ضروری است.
باشتی ادامه داد: برای به روز کردن علم پزشکی ورزشی که بسیار مهم است در یک برنامه زمان بندی شده با استادان و پزشکان دانشگاه های معتبر جهان ارتباط برقرار خواهیم کرد تا به درمان ورزشکاران آسیب دیده در داخل کشور بپردازیم.
رئیس هیات پزشکی ورزشی استان فارس به راهبرد هایی که از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان تعیین شده اشاره و بیان کرد: چشم اندازی که وجود دارد این است که هیات پزشکی ورزشی فارس در قالب یک سازمان دانش محور، مردم را به انجام فعالیت های ورزشی ترغیب کند.
وی گفت: هم افزایی با فدراسیون و اداره ورزش و جوانان فارس، تمرکز بر سلامت ورزشکاران و قهرمان پروری از جمله مباحث مهمی است که باید در برنامه ریزی های این هیات به آن توجه ویژه شود.
7368 /6118انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.