خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ:رفتار برخی هواداران خستگی را به تن ما گذاشت

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ:رفتار برخی هواداران خستگی را به تن ما گذاشتبه گزارش ایرنا، «سعید فتاحی» عصر پنجشنبه پس از شهرآورد پایتخت که با برتری یک بر صفر استقلال به اتمام رسید،عنوان کرد: عوامل نیروی انتظامی، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از ساعات ابتدایی صبح با حضور در ورزشگاه در تلاش برای برگزاری ایده آل دیدار امروز بودند.
وی افزود: متاسفانه تعدادی از تماشاگرنماها، تمام زحمات ما را بر باد دادند.درحالی که امروز خیلی تلاش شد تا تماشاگران بیشتری نسبت به بازی های گذشته شهرآورد در ورزشگاه حاضر شوند.
فتاحی تصریح کرد: به طور قطع آن تماشاگر پرسپولیس که مواد محترقه انداخت و آنهایی که از جایگاه استقلالی ها سنگ پرانی کردند، هوادار واقعی سرخابی های پایتخت نیستند.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، افزود: رفتار برخی تماشاگران در حضور رئیس فیفا به طور یقین تبعات منفی برای خاطیان به همراه خواهد داشت. ما فیلم این مسابقه را به کمیته انضباطی خواهیم داد تا طبق آئین نامه، دو تیم جریمه شوند.
وی گفت: ضرر کننده اصلی این اقدامات ناپسند، خود هواداران خواهند بود که میزبانی تیم های محبوب خود در لیگ قهرمانان آسیا از دست می رود.
فتاحی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر حضور بانوان در ورزشگاه آزادی، گفت: این موضوع می توانست در همین بازی یا دیدارهای آینده عملی شود.با این حال نیاز به زیرساخت ها و امکاناتی است که اکنون وجود ندارد.
شهرآورد هشتاد و ششم در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15:45 با حضور بیش از 80 هزار نفر و در مقابل چشمان جیانی اینفانتینو در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
در این دیدار سنتی و حساس فوتبال باشگاهی ایران استقلال با گل دقیقه 44 وریا غفوری به پیروزی رسید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**3783**9029** 1701انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.