خانه / دسته‌بندی نشده / راموس الگوی مناسبی برای پیروی نیست

راموس الگوی مناسبی برای پیروی نیستبه گزارش ایرنا، تارنمای خبری اسپورت روز سه شنبه در گزارشی تند نوشت: سرخیو راموس مدافع تیم رئال مادرید در بی خبری؛ افتخار ناجوانمردترین بازیکن لالیگا را نصیب خود کرد.
این رسانه در ادامه می افزاید: کاپیتان کهکشانی ها رکورددار خطای عمدی و استاد فوتبال کثیف است؛ اظهار نظری که نه بی دلیل است و نه غیرمنصفانه؛ چرا که با توجه به آمار؛ راموس در رقابت های لالیگا بیشترین کارت قرمز (19) و بیشترین کارت زرد (167) را دریافت کرده است و بازیکنی که بیشتر از هر فوتبالیست دیگری از زمین بازی اخراج شده؛ قطعا الگوی مناسبی برای پیروی نیست و مسلما نمی تواند در مورد بازی جوانمردانه به دیگران درس بدهد؛ کاری که او سعی داشت در ال کلاسیکوی متشنج یکشنبه شب در مقابل مسی و سوارز انجام دهد.
تارنمای خبری اسپورت در بخش دیگری از گزارش خود آورده است: متخصص تکل های خشن که در جریان دیدار مقابل بارسلونا با متهم کردن کاتالان ها به رفتار غیراخلاقی در تونل منتهی به رختکن، 2 مهاجم آبی اناری ها را مورد حمله قرار داد؛ در واقع مصداق بارز ضرب المثل « دیگ به دیگ …» خودمان است.
راموس که همواره مورد اغماض داوران قرار می گیرد می بایست رفتار موقر و جوانمردانه را از آندرس اینیستا کاپیتان بارسلونا بیاموزد و بیش از این خود را مضحکه نکند؛ در حقیقت، اینکه راموس با این سابقه وحشتناک انضباطی؛ قصد زیر سئوال بردن بازیکنی همچون مسی را دارد؛ اهانت به شعور هواداران است.
در این بین، باشگاه رئال همواره از راموس دفاع می کند چرا که آن ها در بسیاری از بازی ها از خشونت او بهره برده اند؛ علی الخصوص در تقابل با مسی و یارانش در بارسلونا؛ با این تفاسیر تلاش بازیکنی مثل راموس برای لکه دار کردن وجهه بارسا؛ تا اندازه زیادی غیرقابل قبول به نظر می رسد.
ورزشی**3991**1597انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.