خانه / دسته‌بندی نشده / راهبرد توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان

راهبرد توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانانغلامرضا شعبانی بهار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: معاونت توسعه ورزش همگانی در طول فعالیت پنج سال اخیر دولت تدبیر و امید با حمایت وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های ورزشی تلاش کرده تا گامی برای توسعه در این بخش بردارد.
وی افزود: این معاونت در پنج سال اخیر توانست در بخش های مختلفی نظیر ورزش صبحگاهی، همایش پیاده روی خانوادگی، کوه پیمایی و کوهنوردی، جشنواره های ورزشی و مناسبت ها دیگری برنامه های متعددی در استان های کشور با همکاری هیات های استانی و مدیران کل ورزش استان ها و سایر دستگاه ها در راستای مشارکت عموم مردم در ورزش فعالیت کند.
معاون وزیر ورزش و جوانان با ارائه آماری گفت: تاکنون 13هزار و 241 برنامه در بخش ورزش صبحگاهی، 11هزار و 917 برنامه در قالب همایش پیاده روی خانوادگی، 12هزار و 402همایش کوه پیمایی و کوهنوردی و 12هزار 176جشنواره ورزشی در کشور برگزار شده است.
شعبانی بهار ادامه داد: 10هزار و 695 برنامه در قالب هفته دفاع مقدس، 21هزار و 809 برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی، 25هزار و 584 برنامه در مناسبت های دهه فجر و 6هزار و 970برنامه با همکاری ستاد مبارز با موادمخدر در ورزش برگزار شد.
ورزشی**9250**1545
خبرنگار:گلی سفیدزادهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.