خانه / دسته‌بندی نشده / رضاییان: کسب نتیجه تساوی با پرسپولیس رضایت بخش است

رضاییان: کسب نتیجه تساوی با پرسپولیس رضایت بخش استرضاییان چهارشنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر تیم پرسپولیس با بیان اینکه مصاف با تیم پرسپولیس در آزادی همواره سخت است، افزود: تساوی برابر تیم پرسپولیس نتیجه بدی نیست و از عملکرد تیم رضایت دارم.
وی با اشاره به اینکه تیمش در فصل جاری به لیگ برتر آمده است، افزود: تجربه بازی در لیگ برتر را نداشتیم و بر خلاف انتظار تیم را در شرایط خوبی حفظ و 50 درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم که به نسبت سایر تیم های حاضر در لیگ رقم مناسبی است.
مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در خصوص ادامه حضور تارتار در این تیم نیز گفت: اگر مشکلی نباشد تارتار را حفظ خواهیم کرد. باشگاه از بازیکنان و کادر فنی رضایت دارد و تلاش خواهد کرد تا همین مجموعه را حفظ کند.
وی درباره مذاکره بازیکنانش با سایر تیم ها نیز عنوان کرد: بازیکنی که قرارداد یک ساله دارد، می تواند با تیم های دیگر برای فصل بعد مذاکره کند و اشکالی ندارد، اما بازیکنانی که قرارداد بلندمدت دارند نباید این کاررا انجام دهند.
تیم پارس جنوبی جم امشب در چارجوب رقابت های هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال برابر پرسپولیس به نتیجه تساوی یک بریک رسید و 47 امتیازی شد.
ورزشی.**9144**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.