خانه / دسته‌بندی نشده / رقابت های هشت جانبه بوکس بزرگسالان کشور در زاهدان آغاز شد

رقابت های هشت جانبه بوکس بزرگسالان کشور در زاهدان آغاز شدمحمود نهتانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این دوره از رقابت ها تیم های بوکس استان های تهران، قم، چهارمحال و بختیاری، یزد، هرمزگان، کرمان، خوزستان، مرکزی و سیستان و بلوچستان شرکت دارند.
وی ادامه داد: 100 بوکسور کشور در این دوره از رقابت ها به مدت سه روز به مصاف حریفان خود می روند.
وی از دریافت کمربند طلایی بهترین بهترین های بوکس ایران توسط مبین کهرازه بوکسور سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: این بوکسور موفق استان تاکنون 10 مدال برتر کشوری و یک مدال آسیایی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.
دبیر هیات بوکس سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: هم اینک حدود 600 ورزشکار به طور سازمان یافته در این استان در رشته بوکس مشغول فعالیت هستند.
به گزارش ایرنا بیش از 70 هزار ورزشکار در قالب حدود 50 هیات استانی و 500 هیات شهرستانی در سیستان و بلوچستان سازماندهی شده اند.
اعضای گروهک تروریستی جندالشیطان به سرکردگی معدوم عبدالمالک ریگی در ساعت حدود 9 شب مورخ ۲۵ اسفند ۱۳۸۴ با راهبندی مسلحانه جاده زاهدان-زابل در محدوده پاسگاه تاسوکی ۲۸ نفر از مردم عادی و مسافران عبوری را شهید و زخمی کردند و هفت نفر دیگر را به گروگان گرفتند که یک نفر از این گروگان‌ها (ستوان یکم پاسدار محمد شاهبازی) نیز در طول اسارت به شهادت رسید و ۶ تن دیگر به تدریج طی ۲۰۰ روز آزاد شدند.
7316 ** 3042انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.