خانه / دسته‌بندی نشده / رقابت ها در مسابقات بین المللی فجر ایران سخت و نفس گیر است

رقابت ها در مسابقات بین المللی فجر ایران سخت و نفس گیر استابوالفضل مهاجر بختیاری، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور بدمینتون بازان رنکینگ بالای جهان کار بازیکنان ایران برای کسب پیروزی را دشوار کرده است.
وی اظهار کرد: با این وجود در این مسابقات که در زنجان درحال برگزاری است تیم 2 نفره مردان ایران در مرحله یک چهارم نهایی جدول ‘امیر قاسمی و علیرضا قاسمی’ از سد تیم اردن گذشت و مدال برنز خود را قطعی کرد که امید است با شکست تیم 2 نفره هند به مرحله فینال راه پیدا کند.
مهاجر بختیاری افزود: در بخش بانوان نیز از وجود بازیکنان توانمند برخورداریم و امید می رود در بخش 2 نفره بانوان نیز روی سکو قرار بگیریم.
وی ادامه داد: متاسفانه ‘ثریا قاسمی’ که یکی از بدمینتون بازان شایسته و نخبه ایران است در اردوی آمادگی دچار آسیب شد و هرچند در بازی نخست خود خوب ظاهر شد اما به دلیل آسیب دیدگی از گردونه رقابت ها خارج شد.
مشاور عالی فدراسیون بدمینتون گفت: برای کسب برتری بدمینتون بازان ایران در میادین برون مرزی، نیاز به آماده سازی بیشتری است تا آنان بتوانند در برابر تیم های قدر و بازیکنان صاحب نام جهان، توانمندتر ظاهر شوند.
مهاجر بختیاری افزود: بدمینتون بازان شرکت کننده در مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در پی ارتقای رنکینگ جهانی خود برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو هستند و به همین خاطر در این دوره از رقابت ها برای قرار گرفتن بر روی سکو، تلاش وافر می‌کنند.
به گزارش ایرنا، بدمینتون بازان 15 کشور آلمان، ترکیه، هند، جمهوری آذربایجان، ویتنام، اردن، عراق، میانمار، استرالیا، مالزی، پرتغال، مکزیک، سوریه، مولداوی و ایران در این مسابقات که در 2 بخش بانوان و مردان و به صورت انفرادی و 2 نفره از 16 تا 19بهمن جاری در مجموعه ورزشی مادران و کودکان برگزار می شود، حضور دارند.
6084/6085
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.