خانه / دسته‌بندی نشده / روشن: مساوی اسپانیا و پرتغال به ضرر ما بود

روشن: مساوی اسپانیا و پرتغال به ضرر ما بودروشن روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار ایران و مراکش گفت: خوشبختانه تیم ملی جمعه شب گذشته توانست سه امتیاز بسیار شیرین را بدست بیاورد و این نکته بسیار مهم این مسابقه بود.
وی ادامه داد: مساوی اسپانیا و پرتغال به ضرر تیم ملی ایران بود و ای کاش یکی از این دو تیم برنده می شدند تا شانس صعود ما بالاتر برود.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص بهترین بازیکن دیدار ایران و مراکش، گفت: «امید ابراهیمی» بی تردید بهترین بازیکن تیم ملی در این مسابقه بود و توانست تاثیر زیادی در کسب این سه امتیاز داشته باشد.
وی با اشاره به عملکرد دفاعی تیم ملی کشورمان مقابل مراکش تصریح کرد: برخی از سیستم دفاعی تیم ملی تعریف می کنند، اما به اعتقاد من این شیوه در آینده به سود تیم ایران نیست.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران اظهار کرد: کار دفاعی در تمامی مسابقات مفید نخواهد بود و این مساله می تواند برای ما خطرناک باشد. تیم ملی باید در کارهای هجومی قوی تر عمل کند تا اگر دروازه ما باز شد، بتوانیم برنامه ای برای رسیدن به گل داشته باشیم.
وی تاکید کرد: انتظار ما از «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی صعود به مرحله بعد است و او باید در این سال ها روی مسایل هجومی تلاش بیشتری می کرد.
روشن افزود: یکی از نکات بسیار مهم این مسابقه اتحاد بازیکنان بود، اما نباید انتظار از تیم ملی بالا برود تا بازیکنان با آرامش بیشتری کار خود را دنبال کنند.
تیم ملی فوتبال ایران جمعه شب موفق شد در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه مراکش را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد.
تیم ایران باید در دیدارهای بعدی خود به مصاف اسپانیا و پرتغال برود.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.