خانه / دسته‌بندی نشده / ریوالدو: نیمار برای باشگاهی بدون تاریخ بازی می کند

ریوالدو: نیمار برای باشگاهی بدون تاریخ بازی می کندبه گزارش ایرنا، روزنامه «لاگازتا دلو اسپورت» روز چهارشنبه نوشت: نیمار ستاره برزیلی و سابق تیم بارسلونا که فصل گذشته به تیم پاری سن ژرمن فرانسه پیوست، اخیرا با شایعاتی مبنی بر بازگشت دوباره وی به لالیگا اما این بار با لباس رئال مادرید همه را غافلگیر کرده است.
در این میان، برغم اینکه باشگاه مادریدی تاکنون هیچ اقدام رسمی برای عقد قرارداد با نیمار انجام نداده است؛ زین الدین زیدان سرمربی سفیدپوشان با «سازگار» خواندن حضور نیمار در کنار کریستیانو رونالدو نظر مثبت خود را برای حضور وی در این تیم اعلام کرد.
با این وجود ناصر الخلیفی رییس باشگاه پاری سن ژرمن احتمال ماندن نیمار را در این تیم برای فصل بعد «2 هزار» درصد عنوان کرده است.
این در حالی است که ریوالدو معتقد است نیمار که در حال حاضر با 26 سال سن در اوج دوران فوتبالی خود قرار دارد، برای آنکه افتخاراتی متناسب با سطح کیفی خود به دست آورد باید پاریس را ترک کند.
ستاره برزیلی سال های دور بارسلونا در مصاحبه با لاگازتا دلو اسپورت گفت: لیگ فرانسه در مقایسه با لالیگا و لیگ برتر انگلیس در سطحی به مراتب پایین تر جای دارد؛ در واقع نیمار در حال حاضر برای تیمی بدون پیشینه تاریخی بازی می کند.
با این وجود، آینده فوتبالی نیمار در سطح باشگاهی و ماندن او در پاری سن ژرمن همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد؛ اما این ستاره برزیلی در حال حاضر موضوع مهم تری را به نام جهانی پیش رو دارد.
ریوالدو که همچنان با به یاد آوردن خاطرات جام جهانی 2014 آزرده می شود، ادامه داد: تیم ملی برزیل در این دوره ابزار مناسب را برای موفقیت در اختیار دارد و با کمی کمک از سوی ستاره هایش می تواند بار دیگر تاریخ ساز شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برزیل تیم محبوب و مورد علاقه من است، باید ناکامی سال 2014 را فراموش کنیم؛ جام جهانی پیش رو برای نیمار سکوی پرتاب است؛ او به همراه گابریل ژسوس می توانند ستاره های برزیل باشند.
ورزشی**3991**1587انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.