خانه / دسته‌بندی نشده / زیدان: برای بارسلونا تونل افتخار نمی زنیم

زیدان: برای بارسلونا تونل افتخار نمی زنیمبه گزارش ایرنا، روزنامه ورزشی مارکا در گزارشی به نقل از سرمربی کهکشانی ها نوشت: مهم نیست چندین بار این پرسش مطرح شود، اما پاسخ من روشن است؛ ما برای قهرمانی احتمالی بارسلونا در ال کلاسیکو در 16 اردیبهشت ماه سال جاری تونل افتخار نمی زنیم.
وی افزود: من بحث گارد احترام و تونل افتخار را درک نمی کنم، این تصمیم من است و هرچند که تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده اما این اتفاق رخ نخواهد داد چرا که بارسلونا سنت شکنی کرده و در نیم فصل گذشته برای قهرمانی ما در جام باشگاه های جهان تونل افتخار نزد.
زیدان در پاسخ به این پرسش که چرا دربی شهر مادرید به جدالی برای جایگاه دوم بدل شده است، گفت: توضیح خاصی وجود ندارد، برخی مواقع این اتفاق رخ می دهد و البته در برهه ای از رقابت های فصل، تیمش خوب عمل نکرده است.
سرمربی فرانسوی رئال مادرید با اشاره به اینکه اتلتیکو استحقاق جایگاه کنونی خود را دارد، افزود: ما روی بازی امروز مقابل این تیم تمرکز کرده ایم تا علاوه بر گرفتن سه امتیاز، فاصله امتیازی خود را با آن ها کاهش دهیم. آنها تیم دوم جدول هستند و آنچه می توان انجام داد کم کردن اختلاف امتیاز با آنها است.
وی در پایان در خصوص ادامه حضور گرت بیل نیز گفت: ما می دانیم بیل کیست و چه کارهای بزرگی انجام داده و احساسم این است که او در رئال باقی خواهد ماند. او قرار نیست به خاطر نیمکت نشینی انگیزه اش را از دست بدهد. او بازیکن مهمی برای ما است. درست است که فعلا بازیکنان دیگر بیشتر به میدان می روند و عملکرد خوبی هم داشتند اما او باید به تلاشش ادامه دهد.
ورزشی**3991**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.