خانه / دسته‌بندی نشده / سازمان لیگ در زمان نقل و انتقالات تجدید نظر کند

سازمان لیگ در زمان نقل و انتقالات تجدید نظر کندبه گزار ایرنا؛ مجید جلالی در گفت و گو با خبرنگاران پیش از دیدار این تیم برابر سایپا در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال افزود: تیم در فصل نقل و انتقالات پیش رو دوران سختی داشت زیرا باید بتوانیم همپای تیم های بزرگ بالا بیایم.
وی به نامه خود خطاب به سازمان لیگ درباره فصل نقل و انتقالات اشاره کرد و گفت: زمان نقل و اتنقالات باید طوری برنامه ریزی کنند تا بازیکنانی که به تیم ها اضافه می شوند قبل از شروع فصل جدید به آمادگی لازم دست یابند. در این نامه از سازمان لیگ درخواست کردم در زمانبندی فصل نقل و انتقالات تجدیدنظر کنند تا مشکلات در این زمینه به حداقل برسد.
سرمربی تیم پیکان اضافه کرد: اکنون دوره نقل و انتقالات تا پایان هفته ششم است که این به ضرر تیم ها خواهد بود. بر این اساس فصل نقل و انتقالات تیم ها از 25خردادماه تا 6شهریورماه سال جاری است در حالی که لیگ هجدم از چهارم مردادماه آغاز می شود.
جلالی درباره اینکه در فصل نقل و انتقالات تیم های بزرگ هزینه سنگینی را متحمل می شوند، گفت: این موارد تازه نیست. همیشه بین سه تا پنج تیم دست و دلبازی زیادی به خرج می دهند. اما صبر می کنم تا این فضای پرتنش خاتمه یابد و سپس برای جذب بازیکن اقدام می کنیم.
وی در این گفت و گو به ارزیابی عملکرد یکساله تیم پرداخت و افزود: در 11ماه اخیر به طور طاقت فرسا برای کسب رتبه بهتر و گرفتن سهمیه باشگاه های فوتبال آسیا تلاش کردیم اما نتوانستیم به این مهم دست یابیم.
وی درباره دیدار فردا- جمعه بین تیم های پیکان و سایپا تهران که در ورزشگاه شهدای قدس برگزار می شود نیز چنین اظهار کرد: فردا مسابقه جذابی را به نمایش می گذاریم تا بتوانیم رتبه کنونی خودمان که پنجم جدول لیگ برتر است، حفظ کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره برنامه های این باشگاه برای فصل آینده اظهار کرد: اکنون درحال تدوین برنامه های خود برای لیگ هجدم که از چهارم مردادماه امسال آغاز خواهد شد، هستیم.
وی درباره عملکرد تیم ها در لیگ هفدهم توضیح داد: لیگ خوب و کیفیت بالایی در بین تیم ها داشتیم. در سال های قبل تیم ها با 46 امتیاز چهارم می شدند و سهمیه آسیایی می گرفتند، اما امسال با 52 امتیاز چهارم می شوند.
ورزشی**9250 ** 1776انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.