خانه / دسته‌بندی نشده / سامی جابر: متوسط سن بازیکنان تیم ملی فوتبال عربستان بالاست

سامی جابر: متوسط سن بازیکنان تیم ملی فوتبال عربستان بالاستبه گزارش ایرنا، جابر در گفت وگو با سایت رسمی فدارسیون جهانی فوتبال (فیفا) که روز شنبه منتشر شد ، گفت نسل فعلی فوتبال عربستان شایستگی لازم برای حضور در جام جهانی را دارند اگر چه نیمی از بازیکنان برای آخرین بار در جام جهانی شرکت می کنند چرا که متوسط سن تیم بیش از 28 سال است و من انتظار ندارم که آنها بتوانند برای جام جهانی بعدی واجد شرایط باشند.
بازیکن سابق تیم الهلال عربستان در ادامه با اشاره به شرکت تیم ملی فوتبال کشورش در بازی افتتاحیه، اظهار کرد: بازیکنان تیم ملی فوتبال عربستان خوش شانس هستند که برای اولین بار در بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه بازی می کنند چرا که این بازی را میلیون ها تماشاچی می بیینند و این امکان برای خیلی ها وجود ندارد.
تیم ملی فوتبال عربستان در گروه اول مسابقات جام جهانی 2018 با روسیه میزبان ، مصر و اروگوئه همگروه است.
وی در خصوص شرایط فعلی بازیکنان تیم ملی فوتبال عربستان، یکی از مشکلات این تیم را نداشتن قدرت بدنی لازم دانست و گفت که بازیکنان برای حضور قوی تر در بازیهای جام جهانی می بایست توان بدنی خود را بالاتر ببرند.
او درباره سرمربی تیم ملی فوتبال کشورش هم گفت که «آنتونیو پبیتزی» مربی برجسته ای است که در اسپانیا، جام کنفدراسیون ها و در زمان هدایت تیم ملی شیلی تجارب خوبی به دست آورده است اما ما احتمالا بازیکنانی مانند سانچز یا ویدال نداریم و همین شرایط ما را سخت تر می کند.
خوان آنتونیو پیتزی آرژانتینی اذر ماه گذشته به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان سعودی انتخاب شد. پیتزی پیش از این هدایت تیم ملی فوتبال شیلی را بر عهده داشت و پس از ناکامی در کسب سهمیه جام جهانی 2018 روسیه، برکنار گردید. او در عربستان جایگزین بائوسا هموطن خود شد.
بازیکنان پیشکسوت تیم ملی عربستان با اشاره به حضور «محمد صالح» بازیکن تیم ملی فوتبال مصر در تیم لیورپول انگلیس گفت که صالح درها را برای همه بازیکان کشورهای عربی برای بازی در اروپا باز کرده است.
خاورم** 1508 *شبس*1488 *انتشاردهنده: بهمن بامداد**انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.