خانه / دسته‌بندی نشده / ساکت: آماده سازی تیم ملی فوتبال امید طبق برنامه در حال انجام است

ساکت: آماده سازی تیم ملی فوتبال امید طبق برنامه در حال انجام استبه گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت گفت: برنامه‌ فدراسیون در رابطه با تیم امید، کاملا مشخص است و جلسات ما با محوریت کمیته فنی و حضور آقایان محصص، معینی، خداداد و دیگر اعضا از 3 ماه قبل آغاز شده و شناسایی و بررسی گزینه‌ها به مراحل نهایی رسیده است.
وی ادامه داد: چند گزینه به کمیته فنی برنامه داده‌اند و چند نفر هم حتی با آقایان محصص و معینی جلسه برگزار کرده‌اند. برنامه ما به صورت مشخص این است که دور از احساس و طبق رویه‌ قبلی، کادر فنی تیم امید را معرفی کنیم.
دبیر کل فدراسیون فوتبال افزود: اینکه تیم امید قرار نیست به سفر برود هم صحیح نیست و این تیم در ورزشگاه کربلا دیداری دوستانه را برگزار می‌کند تا برنامه‌های خود را آغاز کند. هدف ما این است که تیم امید با برنامه‌ریزی درست در بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی شرکت کند و هماهنگی لازم را با سازمان لیگ صورت دادیم تا برنامه این بازیها در برنامه‌ریزی فصل آینده لیگ برتر مد نظر قرار گیرد.
ساکت در ادامه به حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در تهران اشاره کرد و گفت: در هفته پیش رو، سه نفر از نمایندگان AFC به تهران خواهند آمد. این افراد در روزهای حضور در تهران در زمینه برنامه‌های راهبردی فدراسیون برای سال 2018 جلساتی با روسای کمیته‌‌ها و دپارتمان‌های فدراسیون خواهند داشت و یک کارگاه آموزشی را هم برپا خواهند کرد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: از یک سال قبل تلاش برای آماده سازی زمین چمن مناسب تمرین تیم ملی آغاز شده و مراحل انجام آن از طریق سایت فدراسیون اطلاع‌رسانی شده است. شرکت ارائه کننده این خدمات، لایه نهایی را در زمین شماره 2 کمپ آماده می‌کند تا این زمین مناسب و هموار، از سال آینده در خدمت تیم ملی باشد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1293 /1449انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.