خانه / دسته‌بندی نشده / سرانه فضای ورزشی فردیس ناکافی است

سرانه فضای ورزشی فردیس ناکافی استبه گزارش ایرنا،ابوالفضل اینانلو عصر شنبه در مراسم تجلیل از هیات های ورزشی شهرستان فردیس، افزود: فردیس دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه ورزش است و توانسته در پرورش ورزشکاران نیز اقدامات مناسبی را انجام دهد اما متأسفانه کمبود سرانه‌های ورزشی در این شهرستان سبب شده که این ورزشکاران نتوانند به درستی استعدادهای خود را بروز دهند.
وی با بیان اینکه شهرستان فردیس ورزشکاران بسیاری را در خود جای داده است، اظهار داشت: ورزش فعالیتی پسندیده است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به انجام آن تاکید کرده اند.
وی با بیان اینکه هرچه در رابطه با ورزش هزینه کنیم، سرمایه گذاری است، عنوان کرد: جذب جوانان برای فعالیت در حوزه ورزش لازمه توسعه و پیشرفت است.
فرماندار فردیس با تاکید بر اینکه ورزش باید در برنامه کاری همگان قرار گیرد، گفت: امیدواریم بتوانیم در زمینه ورزش اقدام کنیم و جامعه را از ناهنجاری های اجتماعی دور کنیم.
وی با بیان اینکه اگر جوانان را به ورزش جذب نکنیم، قطعا ناهنجاری های اجتماعی آنها را جذب می کنند، اضافه کرد: فرمانداری شهرستان فردیس از هیچ کمکی به امر ورزش دریغ نمی کند.
شهرستان 600 هزار نفری فردیس در جنوب شرقی کرج مرکز استان البرز قرار دارد.
7413 / 6155انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.