خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی السد: پرسپولیس یکی از قوی ترین و بهترین تیم های ایرانی است

سرمربی السد: پرسپولیس یکی از قوی ترین و بهترین تیم های ایرانی استویرا عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس تهران افزود : پرسپولیس قهرمان ایران است و ما در مقابل این تیم بازی سختی خواهیم داشت اما هدف ما پیروزی و به دست آوردن سه امتیاز دیگر از این بازی است.
سرمربی پرتغالی السد تاکید کرد؛ پرسپولیس در همه زمینه ها قدرتمند است اما ما از امتیاز میزبانی استفاده می کنیم و امیدوار به پیروزی هستیم چرا که کسب دومین پیروزی راهیابی ما به مرحله بعد را قطعی می کند.
سرمربی السد اضافه کرد؛ ما صددرصد آماده دیدار با تیم پرسپولیس هستیم البته این را هم می دانیم که آنها برای شکست به دوحه نیامده اند و به دنبال پیروزی هستند.
وی گفت: در دو جبهه داخلی و آسیایی بازی می کنیم و این شرایط ما را سخت کرده است اما تلاش می کنیم بهترین عملکرد در مقابل پرسپولیس را داشته باشیم.
ویرا با اشاره به فشرده بودن رقابت های تیمش در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان گفت : برای همین ما به صورت چرخشی از بازیکنان خود استفاده می کنیم و تاکنون هم موفق بوده ایم.
تیم های پرسپولیس ایران و السد قطر سه شنبه اول اسفندماه ساعت 19 به وقت تهران در چارچوب گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا به دیدار هم خواهند رفت.
شبک**1508**1392انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.