خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی بسکتبال شهرداری تبریز: برای تداوم پیروزی هایمان می کوشیم

سرمربی بسکتبال شهرداری تبریز: برای تداوم پیروزی هایمان می کوشیمبه گزارش ایرنا، مهران حاتمی پس از پیروزی دوشنبه عصر شاگردانش مقابل تیم مهرام تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز بچه های ما در حد و اندازه اسم شان بازی کردند و نشان دادند که اگر بخواهند می‌توانند به پیروزی دست یابند.
حاتمی با تشکر از حضور هوادارن پر شور تیم بسکتبال شهرداری تبریز در ورزشگاه خاطرنشان کرد: هواداران با حضور مضاعف خود بر این پیروزی تیم کمک کردند.
وی اظهار کرد: امیدوارم فردا هم بازیکنان به همین روند ادامه بدهند و شایستگی های خودشان را اثبات کنند.
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز بیان داشت: از عملکرد همه بازیکنان رازی هستم و هیچ کدام از آنها اشتباهی در زمین مرتکب نشدند.
وی تاکید کرد: امیدوارم مسئولان سالن شهید توانا چراغ 24 ثانیه را درست کنند چرا که اما و اگرهای زیادی را برای ما در این بازی ها ایجاد کرده است.

** سرمربی تیم بسکتبال مهرام: امروز خیلی بد بازی کردیم
سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران نیز به خبرنگار ایرنا گفت: متاسفانه در کل بازی اشتباهات بدی انجام ‌دادیم که هر جا می‌خواستیم جبران کنیم باز جایی از این مشکلات لنگ می زدیم.
مصطفی هاشمی با اشاره به اینکه فردا هم این روند بازی را ادامه خواهیم داد افزود خیلی وقت بود که در تیم من چنین اشتباهاتی رخ نمی داد.
وی اظهار کرد: امیدوارم فردا با ارائه یک بازی بهتر باخت امروزمان را جبران کنیم.
تیم بسکتبال شهردای تبریز با پیروزی 85 بر 82 مقابل تیم مهرام تهران خود را برای دومین دیدار با این تیم که فردا سه شنبه از ساعت 16 در سالن ورزشی شهید توانا شهرداری تبریز برگزار می شود، آماده می کند.
گفتنی است تیمی که سه برد از پنج بازی را کسب کند به عنوان قهرمان لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور شناخته خواهد شد.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.