خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم العین: سه امتیاز دیدار با استقلال را می خواهیم

سرمربی تیم العین: سه امتیاز دیدار با استقلال را می خواهیمبه گزارش ایرنا، مامیچ امروز یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال تهران در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا افزود: همه انتظار مسابقه سختی را در این گروه دارند و همه تیم های حاضر در مرحله مقدماتی تلاش می کنند تا با نمایشی خوب به مرحله بعدی صعود کنند. البته استقلال در بازی نخست کیفیت بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و ما هم می دانیم چگونه مقابل استقلال بازی کنیم و همچنین با فضای ورزشگاه آزادی نیز آشنا هستیم.
وی اظهار داشت: آماده هستیم که از بازی کردن در فضای این ورزشگاه لذت ببریم و امیدواریم دیداری خوب و جوانمردانه از هر دو تیم شاهد باشیم.
سرمربی تیم فوتبال العین درباره اینکه با توجه به دوکارته بودن برخی از بازیکنانش آیا نگران دریافت کارت زرد از سوی داور و محرومیت آنها برای بازی بعدی مقابل الهلال هست یا خیر؟ اظهار داشت: نمی خواهیم به دیدار بعدی فکر کنیم و امروز می خواهیم تنها به دیدار فردا و موفقیت مقابل استقلال بیاندیشیم.
مامیچ درخصوص حضور کایو مهاجم برزیلی تیمش در دیدار فردا، تاکید کرد که به دلیل مصدمیت امکان حضور او در دیدار فردا نیست.
وی درخصوص اینکه داوری در دیدار رفت به گونه ای بود که تیم العین پیروز این دیدار شد و آیا امکان دارد دوباره این اتفاق رخ دهد اظهار داشت: هدف ما بدون توجه به این مسال، موفقیت در دیدار پیش رو است.
همچنین «تسوکاسا شیوتانی» مدافع ژاپنی تیم العین در این نشست خبری،گفت: می دانیم که استقلال تیم قدرتمندی است ولی ما برای صعود به مرحله بعدی این مسابقات می خواهیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم.
وی درباره حضور در ورزشگاه آزادی مقابل تعدای زیادی از هواداران استقلال گفت: سه سال قبل هم برای دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن در ورزشگاه‌ آزادی بودم و به این جو و فضا عادت دارم. البته در آن دیدار ذخیره بودم و به میدان نرفتم.
دیدار دو تیم استقلال تهران و العین امارات فردا دوشنبه ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
آخرین جلسه تمرین این دو تیم نیز امروز در ورزشگاه آزادی انجام می شود که تیم العین از ساعت 18 در زمین اصلی ورزشگاه حاضر خواهد شد و آبی پوشان استقلال نیز از ساعت 19 و 15 دقیقه آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار می کنند.
نماینده فوتبال کشورمان در گروه چهارم این مسابقات با یک پیروزی مقابل الهلال و دو تساوی ارزشمند در خانه الریان قطر و العین امارات با پنج امتیاز صدرنشین گروه چهارم هستند و العین نیز با سه تساوی در جایگاه سوم این گروه قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9029** 1701انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.