خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم ملی بوکس: امیدوارم نظر کمیته تغییر کند

سرمربی تیم ملی بوکس: امیدوارم نظر کمیته تغییر کند«اکبر احدی» امروز (دوشنبه) در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در جلسه ای که همراه با رئیس فدراسیون بوکس با مسئولان کمیته ملی المپیک داشتیم، آنان اعلام کردند که تنها 3 یا در نهایت 4 بوکسور ایران به جاکارتای اندونزی محل برگزاری بازیهای آسیایی 2018 اعزام می شوند.
وی افزود: پس از توضیحات و اصراری که به همراه رئیس فدراسیون داشتیم، مقرر شد تا نتایج بوکسورهای ایران در سه تورنمنت بین المللی پیش رو به خصوص در مغولستان ارزیابی شده و سپس در این خصوص تصمیم نهایی در جلسه ای با حضور مسئولان کمیته المپیک، اتخاذ شود. با این حال و به طور یقین بوکسورهای بیشتری راهی جاکارتا می شوند.
احدی با اشاره به اینکه تیم بوکس ایران روز پنجم اردیبهشت ماه به منظور حضور در تورنمنتی بین المللی راهی قزاقستان می شود، گفت: در هفت وزن نماینده اعزام خواهیم کرد، اما ترکیب نهایی مشخص نشده است.
وی با اشاره به اینکه حضور در تورنمنت های جمهوری چک و مغولستان هم در برنامه های آماده سازی تیم ملی ایران قرار دارد، توضیح داد: پیکارهای مغولستان که اهمیت زیادی برای ما دارد، اواخر خرداد ماه برگزار می شود و در این رویداد، بوکسورها را مورد ارزیابی نهایی و دقیق قرار می دهیم.
سرمربی تیم ملی ایران با بیان این مطلب که در تورنمنت های بین المللی هیچگاه به دنبال نتیجه نبوده است، گفت: مهمترین مساله ارائه مبارزه خوب از سوی بوکسورها و رفع معایب است تا در رویدادهای مهم به نتیجه برسیم.
احدی در مورد مرحله جدید اردوهای آماده سازی بوکسورها که از 15 فروردین ماه آغاز شده است، گفت: زمان کمی در اختیار داریم و تلفیقی از بدنسازی و تمرینات تاکتیکی را اجرا می کنیم.
وی با تاکید بر اینکه حضور در مسابقات مهمترین فاکتور در مسیر آماده سازی است، گفت: تیم جوانی در اختیار داریم که باید همراه با اردوها در پیکارهای خارجی شرکت کند تا بتوانیم ترکیب خوبی را برای آینده تشکیل دهیم.
ورزشی**3783**1597انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.