خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم ملی جودو: در کادرفنی همه وظایف خود را می دانند

سرمربی تیم ملی جودو: در کادرفنی همه وظایف خود را می دانند«محمد منصوری» روز سه شنبه در خصوص برنامه های پیش روی تیم ملی جودوی ایران در گفت وگو با ایرنا، تصریح کرد: برای اینکه «سعید مولایی» و «جواد محجوب» از رده بندی فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک عقب نمانند از رئیس فدراسیون و مدیرتیم های ملی درخواست کردیم تا این نفرات در رقابت های گرنداسلم روسیه حضور یابند.
وی افزود: مولایی با طلایی که در دوسلدورف آلمان کسب کرد، شرایط خوبی دارد و اکنون در رتبه سوم رده بندی فدراسیون جهانی ایستاده و باید در رویدادهای گوناگون روی تاتامی برود تا از جمع نفرات برتر عقب نماند.
منصوری اظهار داشت: «جواد محجوب» چهار ماه قبل که کار خود را در وزن به اضافه 100 کیلوگرم آغاز کرد در رنکینگ جهانی جایی نداشت و اکنون به رتبه سی و پنجم آماده است.
سرمربی تیم ملی جودوی ایران ادامه داد: محجوب باید در مسابقات مختلف به میدان برود تا با حریفان سنگین وزن دست و پنجه نرم کند.
وی در مورد حضور هفت جودوکار کشورمان در مسابقات گرندپری گرجستان نیز، گفت: ثبت نام انجام شده و اکنون تنها «ناصر نصیری پور» در منهای 60 کیلوگرم با آسیب دیدگی روبرو است که امیدوارم تا زمان اعزام برطرف شود.
سرمربی تیم ملی در ادامه خبر داد که تیم کشورمان یک هفته پس از حضور در گرجستان راهی ترکیه می شود تا در پیکارهای بین المللی آنتالیا حضور یابد.
وی در پاسخ به این سئوال که چه دلایلی موجب شد تا تیم ایران در یک سال اخیر از یک تیم بازنده به تیمی مدال آور تبدیل شود، توضیح داد: از راس فدراسیون تا تدارکات تیم ملی، همه می خواهند تیم موفق شود و همدلی به ما کمک زیادی کرده است.
منصوری گفت: تمامی مربیان تیم ملی در کادر فنی وظیفه خود را می دانند و برنامه ریزی مناسب کمک زیادی به ما کرده است. دست به دست هم داده ایم و خوشحالم از اینکه تیم ایران از خرابه ای که با آن مواجه شده بود به ثبات رسیده است.
وی افزود: مربی خوب ازبکستانی هم که در کادر فنی حضور دارد تلاش زیادی می کند و همه به دنبال این هستیم تا ترکیب قدرتمندی در بازی های آسیایی 2018 داشته باشیم و سپس به سوی عملکرد مناسب در المپیک 2020 گام برداریم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.