خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم ملی وزنه برداری: با بهترین نفرات در بازی های آسیایی حضور خواهیم یافت

سرمربی تیم ملی وزنه برداری: با بهترین نفرات در بازی های آسیایی حضور خواهیم یافتبرخواه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین اردوی تیم ملی وزنه برداری بعد از سه روز تمرین در تهران از 9 اسفند ماه در بندر ماهشهر در استان خوزستان آغاز شده که این شهر تاکنون میزبانی خوبی از تیم ملی داشتند و در این اردو بیشتر تمرینات هوازی و عمومی ملی پوشان مد نظر است تا به اهداف خود دست پیدا کنیم.
وی با اشاره به اضافه شدن «سهراب مرادی» و «بهداد سلیمی» از ابتدای این هفته به جمع ملی پوشان خاطر نشان کرد: تا بازی های آسیایی 2018 جاکارتا شش مرحله اردو پیش بینی شده که دو مرحله آن سطح دریا و در شهرهای شمالی ایران برگزار خواهد شد.
برخواه خاطر نشان کرد: به طور قطع در بازی های آسیایی به دنبال بهترین نتیجه هستیم و به همین دلیل با بهترین و آماده ترین نفرات خود در بازی های آسیایی حضور خواهیم یافت.
وی یادآور شد: برای شناخت ترکیب اصلی تیم ملی در بازی های آسیایی دو مرحله رکوردگیری در خرداد و مرداد ماه برگزار و ترکیب تیم ملی از بین بهترین نفرات انتخاب می شوند و پس از بازی های آسیایی نیز تمرینات تیم ملی برای پیکارهای قهرمانی سال 2018 به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک 2020 توکیو دنبال خواهد شد.
برخواه در خصوص «سعید محمدپور» و «محمدرضا براری» نیز گفت: محمد پور به تازگی تمرینات خود را آغاز کرده و به تدریج به دوران اوج خود بازخواهد گشت، اما براری دیگر وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم ایران وضعیت خوبی دارد.
وی در خصوص حضور تیم ملی ایران در رقابت های بین المللی جام فجر گفت: «سید ایوب موسوی» و «علی مکوندی» دو ملی پوش اهل استان خوزستان در این رقابت ها حضور خواهند یافت.
مجید عسگری، مرتضی بیگلری، علی میری، علیرضا سلیمانی، پیمان جان، سعید محمدپور، محمد زارعی، محمدرضا براری، علی هاشمی، همایون تیموری، امیرحسین ناظم الرعایا، محسن بهرام زاده، بهداد سلیمی و سهراب مرادی 14 وزنه بردار دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند که تمرینات خود را از 9 اسفند در ماهشهر آغاز کرده اند.
«کیانوش رستمی» دیگر ملی پوش وزنه برداری ایران نیز همچنان براساس برنامه های شخصی خود در تهران، تمرینات را دنبال می کند.
سومین دوره رقابت های وزنه برداری بین المللی جام فجر (یادواره سردار شهید عزیز الماسی) با حضور 11 تیم روزهای 17 تا 19اسفند در ورزشگاه امام رضا (ع) شهرک نفت در اهواز برگزار می شود. «اورسلا پاپاندرا» در حاشیه این رقابت ها برای بانوان وزنه ‌بردار اردوی آموزشی برگزار می کند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.