خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم ملی کشتی بانوان:کشتی بانوان ایران فاصله زیادی با جهانی شدن ندارد

سرمربی تیم ملی کشتی بانوان:کشتی بانوان ایران فاصله زیادی با جهانی شدن نداردآنا واسالینکو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در آبادان اظهار کرد: در اردوی آماده سازی که به میزبانی آبادان برگزار شد تمرینات بدنسازی بسیار خوبی برگزار کردیم و هم اکنون کشتی گیران در شرایط مناسبی قرار دارند.
وی افزود: هدف از برگزاری این اردو انجام تمرینات بدنسازی و همچنین مرور تمرینات فنی بود که خوشبختانه در 14 جلسه تمرینی که داشتیم به اهدافمان رسیدیم.
سرمربی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان ایران گفت:ایران در کشتی کلاسیک بانوان دارای استعدادهای بسیار خوبی است که با سرمایه گذاری روی آنها می توان در مسابقات بین المللی شاهد درخشش تیم ملی بانوان ایران باشیم.
واسالینکو ادامه داد: کشتی گیرانی که اکنون در اردوی تیم ملی ایران هستند انگیزه بسیار بالایی برای کسب موفقیت دارند و در تمرینات همانند مسابقه ظاهر می شوند.
وی افزود: تیم کشتی بانوان ایران با توجه به استعداد و ظرفیت هایی که دارد فاصله زیادی تا جهانی شدن ندارد و به طور قطع در مسابقات جهانی می توانیم شاهد درخشش دختران ایرانی باشیم.
واسالینکو گفت:البته تیم ملی ایران برای نخستین بار قرار است در مسابقات جهانی شرکت کند و نباید انتظار معجزه از این تیم داشت زیرا هنوز کشتی گیران ایرانی به آن تجربه لازم دست نیافته اند.
سرمربی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان ایران اظهار کرد:با توجه به برنامه تمرینی که برای تیم ملی ایران در نظر گرفته ایم با آمادگی بالایی در مسابقات جهانی شرکت خواهیم کرد و امیدواریم از 6 وزن که قرار است در آن مسابقه دهیم حداقل سه نشان کسب کنیم.
اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان ایران از هشتم بهمن در آبادان آغاز و امروز دوشنبه 16 بهمن به پایان رسید.
در این اردوی آبادان 33 کشتی گیر از 16 استان مختلف کشور دعوت شده بودند.
7104/3015 / 6037
خبرنگار: مسعود گادار ** تنظیم کننده: عدنان جواهری انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.